reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

TO jest moja kochana fasolka, jutro wkleję Wam lepsze zdjęcie bo to tak średnio mi wyszlo


llllllllllnnnnnnnnnnnnnnnnnn.jpg
 
reklama
Ja już po wizycie.

Maleństwo jest i serduszko bije. Ciąża odpowiada 7w1d ciąży, czyli o dzień mniej niż wg OM. Ależ się cieszę:) Następne USG za dwa tygodnie i mam też zrobić pierwsze podstawowe badania krwi i moczu.
Jutro zamieszczę fotkę:)
 
reklama
Witajcie kochane, wszystkim gratuluję udanych wizyt. Ja też spieszę żeby pochwalić sie że badania prenatalne wyszły super. Maleństwo ma już prawie 5cm wszystkie parametry książkowe... i okazuje się że na 90% będę mamą kolejnego synka :) A oto on: a wg was to może być zagięta pępowinka dziewczynki czy raczej BOY? :DZobacz załącznik 397435
 
Do góry