reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Misiochomis gratuluje udanej wizyty.
annte super że z małą wszystko dobrze.
Ja też się obawiam tego ile ta moja Hana będzie ważyć i byle po tatusiu wagę odziedziczyła a nie po mamusi bo on miał tylko 3.100 i 51 cm a ja troszkę więcej no dobra dużo więcej bo ważyłam 4.300 i miałam 57 cm i co jest najlepsze to że Ł to teraz wielkie chłopisko bo ma 190 cm wzrostu i waży 95 kg a ja mam tylko 165 cm no i normalnie moja waga to tak 58-60 kg.Ja codziennie mówię do Hany że niech waży tyle co tatuś przy urodzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny 4 kg to pikuś (zresztą ja tyle miałam jak się urodziłam). Mój braciszek miał 5 kg:szok:, jeszcze żeby tego było mało moja mama urodziła go sn w 3 godzinki. Jak mnie rodziła to do szpitala poszła na nogach, bo ładna pogoda była i miała niedaleko (mnie urodziła w 2 godzinki). Mam nadzieje że się w nią wdałam bo moja Zośka też jest spora. Aha i moja mama ma 160 cm i jest szczupła :-).
 
To ja tez się pochwale ;-) Jestem z bliźniąt i my ważyliśmy: 2100 i 2150g, a mierzyliśmy: 49 i 50cm.
Moja mama po dwóch tygodniach ważyła 5kg mniej niz przed porodem :)
 
Stokrotka, to dziwne ze Ty nie bedziesz miec blizniakow ;-) ale moze nastepnym razem ;-) moja kolezanka ma siostre blizniaczke i tez urodzila 2 dziewczynki :-) my z mezem wazylismy i mierzylismy tak samo przy urodzeniu - 3,6kg i 57cm. on ma teraz 1,92 a ja 1,71 i obecnie wazymy prawie tyle samo :szok: :-) moja mama tez miala latwy porod i mam nadzieje ze mi tez sie uda :-)
 
To ja tez się pochwale ;-) Jestem z bliźniąt i my ważyliśmy: 2100 i 2150g, a mierzyliśmy: 49 i 50cm.
Moja mama po dwóch tygodniach ważyła 5kg mniej niz przed porodem :)

Stokrotko ja nie byłam z bliźniąt a urodziłam się w terminie o wadze 1900 g i mierzyłam 49 cm:p Moja mama urodziła mnie praktycznie przez sen :p leżała w szpitalu, kazali jej się położyć, jej się przysneło:p i jak przyszli do niej lekarze to się okazało że ja już główkę mam na wierzchu a ona se śpi w najlepsze. Taki poród to jest to :D:D
 
reklama
Gratuluje udanych wizyt:tak:
Ja jak sie urodzilam wazylam 3800g moj syn tez tyle wazyl, corka 3100g ale ona 2tyg przed terminem cc planowanym:tak: Jak moja mama rodzila to nie wiem,czy szybko jej szlo czy nie:no: Teraz juz sie nie dowiem, chyba ze mi ciocia powie(mamy najstarsza siostra):tak:
 
Do góry