reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co się dzieje w moim brzuszku ?(z perspektywy lekarza)

reklama
Pieszczotka ale Ty mi tu życzysz :p:p to miała być taka kruszynka z 3kg max a ty mi mutant rośnie :p żartuję oczywiście. No mam nadzieję że nie przekroczy 3,5 kg bo większy mnie rozerwie :baffled:
 
Mysiochomis gratuluję!:-) no spory maluszek:tak: ale wiadomo że każdy dzidziuś inny więc niema się co przejmować:tak: w czwartek mam wizytę zobaczymy ile mój już waży
 
Dziś po wizycie trochę jestem zszokowana :szok::szok:
Gabriel siusiaka ma, serce dudni, nos jak skocznia narciarska, dodatkowych rąk i nóg brak. WIEC WSZYSTKO W PORZĄSIU :-):tak:

Babol urósł waży ok 1340g, cm nie pamiętam ile ma. Ale co najlepsze według USG mały jest o jakieś półtorej tygodnia za duży, jestem pod koniec 27 tc a on juz wskoczył na 29 tc i 3 dni :szok::szok::szok: ja myślałam że takie malutkie to dzieciątko... a tu nie, Babol Wielkolud mi się stworzył... :baffled::baffled::baffled:
Leży główka w dół i już raczej się nie przewróci, bo jest za duży a ja za mała i nie ma już miejsca na fikołki.
Także się cieszę z wizyty :D
Gratuluję słodkiego ciężaru !!!
Moja Klaudia mniej więcej taka była w tym okresie ciąży i urodziła się 4550 ,więc może być i twoje takie.;-):-):-)
 
Mysiochomis twoj chlopak goni moja Sare...Mysle ze w 31 tyg ter przebije 2 kg...Ja tez mam zgniecione wnetrznosci...i tylko pilka mi sie przemieszcza co chwile w dzikim tepie :o)
 
reklama
Mysiochomis fajnie, że z dzidzią wszystko dobrze! To najważniejsze!

Ja już też po wizycie! Niestety nie pochwalę się wagą i wymiarami, bo byliśmy z ginem bardziej zaabsorbowani tym, że mała mniej się rusza, ale po usg okazało się, że wszystko jest bdb. Przepływy w pępowinie są ok, wody też w porządku. To, że mała mniej się rusza może być wynikiem tego, że ułożyła się nisko i główką w dół. Na usg oczywiście fikała koziołki. Miałam też robione ktg. Tętno wzorowe, skurcze się pojawiają ale to norma.
No znów mam jakieś zapalenie, dostałam globulki dopochwowe, znów będę miała problem z aplikacją.
Także jestem już spokojna, że z małą wszystko ok. Gin kazał mi zapisywać ruchy rano przez dwie godziny i wieczorem tak samo, więc od jutra notujemy.
 
Do góry