reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co nowego w buteleczce i w miseczce...

reklama
Podrajcowana brakiem jakichkolwiek zmian na skórze Oliwki po spożywanym przeze mnie białku krowim (a jem codziennie umiarkowane ilości) i po zjedzeniu słoiczka z cieleciną kupiłam wczoraj po raz pierwszy słoiczek owoców z jogurtem. Dziś będzie próba generalna :tak:
 
U nas dzisiaj debiutował obiad: Warzywa w potrawce z indyka z owocową nutą zjedzony na jedno podejście 190 g :szok:. Myślałam że Lence nie podpasuje bo to nie taka papka jak do tej pory jadła w tu mile mnie zaskoczyła :tak: zjadła pięknie cały słoiczek i była baaardzo najedzona:-)
 
Ja od dwóch dni daję Tosi jogurt- naturalny. I nic złego narazie się nie dzieje. Robię jej taki deserek: ugotowany ryż, jabłko starte, brzoskwinia i banan pokrojone na małe kawałki i troche jogurtu. Zjada wszystko!!!
A w żłobku zajada się już kanapką z szynką- oczywiście podawaną w małych kawałkach...:-):tak:Mam wrażenie, że te panie podchodzą do żywienia dzieci tak jak kiedyś nasze mamy- nie cackają się zbytnio. Skoro je to znaczy że jej smakuje i nic jej nie będzie. Mnie się takie podejście podoba.
 
reklama
Ja Stasiowi daję serek Bieluch naturalny- ma super skład: tylko mleko i żywe kultury bakterii, no i do tego Bielucha dodaję banana, czasem jabłuszko, malinki. Bardzo Stasiowi smakuje i nic Mu nie jest po tym. A co do Danonków- dużo o nich czytałam- w ogóle producent na stronie pisze, że to produkt dla dzieci powyżej 3 r.ż, ale tak musi pisać, bio jak chciałby wprowadzać dla młodszych, to dodatkowe atesty musi robić. Mi osobiście bardziej podchodzi skład Bielucha niż Danonka, ale nie uważam, że trzeba z tym czekać tak długo. A co do białego pieczywa: Staś też obgryza skórki z chleba i kawałek bułki dostanie od czasu do czasu....
 
Do góry