reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

reklama
U nas przedwczoraj na obiadek kotlety mielone ale pieczone a nie smazone, ziemniaczki i surowki - buraczki i marchewka z jablkiem. Jagoda jak zwykle zjadla najwiecej burakow ze wszystkich..

Wczoraj ziemniaczki, grillowana piers z indyka i ratatuoille :-) a dzisiaj mam to jeszcze na obiadek w pracy :-)
 
a tak w ogóle ostatnio trochę ambitniej podeszłam do tematu:-D efekt latania po koleżankach i smakowania ich "światowych" kuchni:-p a co- nie bede gorsza:-p

hmmm jak sama to przeczytałam, to aż sie zawstydziłam, bo zabrzmiało, jakbym sie przechwalała:zawstydzona/y:

pochwal się i podziel przepisami!!:-D

obiecuje, że to zrobie w "wolniejszej" chwili:-) może to faktycznie nic takiego, ale dla takiego leniwca kuchennego jak ja, to coś:-D
 
obiecuje, że to zrobie w "wolniejszej" chwili:-) może to faktycznie nic takiego, ale dla takiego leniwca kuchennego jak ja, to coś:-D
ewa ja to jak najbardziej pozytywnie napisałam:tak: a czasem najprostszy przepis jest lepszy od takiego gdzie się cały dzień w kuchni urobisz, ja w każdym razie poproszę jakiegoś fajnego pomysła:-p
 
U nas dzisiaj zupa krem porowy, a na drugie placki ziemniaczane plus maslanka :tak:

Jutro planujemy grilla na obiad, bo sie rodzinka zjezdza ;-):-)
 
reklama
Do góry