reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

badaicka wkleiłam sobie;-) pyszna musi być i fajna na imprezkę:tak:
ja dzisiaj karczek piekłam, kasza do tego i ogórek, chlebek też upiekłam, a właściwie to Aluta:-D
 
reklama
chlebek też upiekłam, a właściwie to Aluta:-D
No jaka zdolniacha z Alutki :tak::-)
A ja dalej nie upieklam :sorry:ale w kwietniu bede miec urlop (jeszcze zalegly, wiec wybrac trzeba :-p) to moze uda mi sie za to zabrac :tak::-)

A my dzisiaj mielismy kotlety z piersi kurczaka, ziemniaczki puree z zielona cebulka i zasmazana kapuste kiszona :tak:Sara wcinala, ze hej :tak::-)
 
a u mnie naleśniki z serem były:tak: Aluta zachwycona, bo bardzo lubi:-p
dzisiaj mamy jeszcze karczek, bo dużo go było:-D
 
A ja dzisiaj chyba rosol ugotuje...
A na drugie to nie wiem - miesko z rosolu chyba zjemy, albo zrobie jakies mielone :-)
 
Nie moge czytac tego watku jak jestem glodna, bo mnie korci, zeby isc do sklepu po cos do zarelka :-p;-)
 
sandra grochówki nie zdążyłam, ale może jutro;-)
wczoraj robiłam rolady, sałatkę z kapusty białej i ryż pełnoziarnisty, mniam na dzisiaj jeszcze było:tak:
 
reklama
Mniam, roladki :tak::-):tak:
Teraz mam 2 tyg. wolnego to bede sobie dogadzac :-p;-):-D

Wczoraj byl Sary ukochany rosol z grysikiem i marchewka, na drugie schabowe i salatka z ziemniakow, ogorkow kiszonych i cebuli, a dzisiaj my mamy flaczki, a Sara pomidorowke z makaronem :tak:
 
Do góry