reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

w końcu zjedliśmy kapuśniak;-) i dzisiaj były naleśniki z farszem z pieczarek, żółtego sera i czosnku:tak: a przed chwilą nastawiłam bigos, no i jeszcze andruty dzisiaj zrobiłam.... a wcale mi się nie nudziło:-D
 
reklama
Ja moze jutro faworki zrobie, bo jakos mi siechce - paczka wczoraj nawet nie powachalam, bo nie bardzo bylam w stanie, a wieczorem mezus juz nie przywiozl...

Dzisiaj bitki ze schabu, ale jakies takie dziwne wyszly... A jutro barszcz ukrainski, taki mocno gesty, wiec na pewno nie bedzie drugiego dania :-)

Laski, a macie jakies przepisy na faworki? Paczkow to mi sie nie chce robic, ale z faworkami to inna sprawa...
 
Bedytko, a z czym te andruty? :-) Mi po glowie chodza andruty przekladane chalwa :tak::-)Dawno nie jadlam. Mniam, nalesniczki ze slonym farszem - uwielbiam :tak::-):tak:

Karoo, ja niestety nie pomoge, bo pieczenie to nie moja mocna strona :sorry:;-)A w internecie szukalas? A barszcz ukrainski to czym sie rozni od normalnego barszczu? To jest taki z fasola?

U nas dzisiaj grochowka z wczoraj, a na drugie placki ziemniaczane i maslanka :tak:

Jutro bedzie pieczen z indyka z jablkami, kluski i jakas surowka :tak:
 
Sandra, u nas w polsce barszcz ukrainski to ten z fasola, natomiast ja bede robic z przepisu mojej kolezanki - ukrainki z papryka, pieczarkami i pomidorami - jest fantastyczny i zupelnie inaczej smakuje :-)
Faworkow nie robie, bo malo tomna jestem, moj Grzesiek wlasnie jedzie do Slupska to mi kupi.
 
Sandra, ja standardowo na oko i bez proporcji a w dodatku z pamieci tak jak kumpela pi razy drzwi opowiadala ;-)

Chetnie podam chocby przyblizony przepis, ale jutro jak w koncu ugotuje, bo dzisiaj caly dzien przespalam z goraczka i nici z barszczu. Dobrze, ze chociaz mialam bitki z wczoraj, to nie zostalismy bez obiadu...
 
No i chleba nie upieklam :zawstydzona/y::baffled:;-) Ale mam nadzieje, ze jak bede miec jakis luzny dzien po weekendzie to mi sie uda :tak:

U nas dzisiaj na obiad ziemniaczki, szpinak i sadzone jajo :-) Sara dodatkowo ma zupe pomidorowa z makaronem :tak:W ogole to moje dziecko ma znowu taki apetyt ze szok! Sama sie upomina i zjada podwojne porcje ;-):-p
 
Mniam, domowa pizza :tak::-):tak:Dawno nie jadlam :sorry2:

Sara ma zupe - jej ukochany rosol z grysikiem, miechem i marchewa :tak:, a co my dorosli to nie wiem :-p
 
reklama
a u nas spagetti bo mi sie myśleć nie chciało:-p
i tak przez cały tydzien bo Ami u dziadków to możemy jakieś świństwa pojeść albo gotowce:-p
 
Do góry