reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co na obiad.....?

U nas wczoraj ziemniaczki z surowka z kapustki pekinskiej, marchewki, jablka, pora i ogorka kiszonego a do tego kotlety z piersi kurczaka.

Dzisiaj bitki w sosiku wlasnym z kasza gryczana/jeczmienna i do tego cos ale jeszcze nie wiem co ;-) Chyba ogoreczki kiszone albo surowka z kiszonej kapustki z czosnkiem.
 
reklama
Mniam, Karoo, jakie pysznosci :tak::-) Az sie glodna zrobilam :tak: Ale bymz jadla takiej kiszonej kapuchy z czosnkiem, pychaaa!!!!!
 
dziś gotował mój mąż:-)
był kuskus+warzywka na parze podsmażone później na patelni z piersią z kurczaka + sos brokułowy
normalnie obżarłam się strasznie:tak:
 
Mada, ale pysznosci Ci mezus serwuje, no no :tak::-):tak:

U nas dzisiaj krupnik z miesem, marchewka i zielona pietrucha :tak:Nagotowalam wczoraj caly gar i pomrozilam kilka porcji na "zaś" dla Sary :-p
 
ten wątek na pewno nie jest dla głodnych:-p
a my jeszcze żurek mamy:tak: jutro już jakieś bułki na parze, albo jakieś inne pierogi;-)
 
Dziewczyny u nas na obiad jest to co znajdę w lodówce lub szawce w kuchni
W niedzielę były pulpeciki z sosem grzybowym,ziemniaki i czerwona kapusta z jabłkiem
W poniedziałek miałam naleśniki z czym kto lubi:-D
We wtorek były pierogi ruskie domowej roboty
:happy: z podsmażana cebulką i smietaną
Wczoraj miałam ryż z warzywami na patelnię
Dzisiaj kasza jeczmienna z sosem i surówka z kiszonej kapusty lub ogórki w zalewie z carry(męża produkcji:happy:)
A jutro zrobie kopytka-albo na słodko albo na słono jak kto woli:laugh2:
 
reklama
no i proszę, repertuar na cały tydzień gotowy:-)
u mnie dzisiaj spaghetti z tuńczykiem, a od jutra.... co lokal zaserwuje:-p
 
Do góry