reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Lawendowy to widzę, że dawne święto odrodzenia Polski uczcisz oddając część siebie dla dobra państwa :rofl2:.

Molla a ja Ci powiem, że to od specjalisty zależy a nie od sprzętu. Kiepskiej tanecznicy wadzi listew u spódnicy, a lekarz to się nadaje do tarcia chrzanu a nie do prowadzenia ciężarnej. Lepiej pójdź do innego lekarza i zrób usg, a nie będziesz zadręczać się myślami. To na prawdę Ci nie służy.

Darii ja też nie mogłam uwierzyć w taki wynik. Oczy mi wyszły na wierzch i myślałam że przecinki im się w wyniku pomyliły :-)

Gotadora w końcu w domciu. Teraz ładuj akumulatory z pozytywnej energii domostwa i uzupełnij sobie poziom witaminek.

madzialenak no to widzę, że Sebulek rośnie jak na drożdżach. I zazdroszczę braku przyrostu dodatkowych kilogramów :-D, tylko te obowiązkowe - sebusiowe przyrastają :-D
 
molla nie stresuj się, może pojedź do kliniki z dobrym sprzętem?przecież każdy bąbel jest inny, niektóre potrzebują więcej czasu, trzymam kciuki,żeby wszystko było w porządku!!!
Lilia czyste skur...stwo w tej Provicie!!!!a zastanawiałam się, czy jej nie wybrać.Jeszcze zarobią na osobach, które nie dostaną dofinansowania!!!
madzialenak fiu, fiu, kawał chłopa z tego Twojego syneczka :-)
 
Lilia- niestety jak widać dla klinik jesteśmy tylko plikiem banknotów, zero zrozumienia liczy się tylko kasa... Moim zdaniem to Gretka Cię naciągnął - z tego co pamiętam (w Provicie ostatnio byłam ponad 8 lat temu) płaciło się z góry za wizyty. Może ten tytuł, że to konsultacja a nie wizyta kwalifikacyjna spowodowały, że musisz zapłacić. Jeśli to standard to znaczy, że klinika perfidnie naciąga ludzi.
 
Molla już znalazłam parametry mojego usg z 6 tydz i 4 dzień. Serducho już biło 137 uderzeń, a CRL 0,57cm. Potem mam usg z 9 tyg. i 4 dzień i mały miał 2,77 cm, 170 uderzeń serducha.
 
Sylwia, sama się odrodzę, jak Feniks z popiołów :-D
Bo ten typ tak ma. Jak wszystko mi się układa, znaczy się, źle. Poprzednim razem nawet tęcza była, ale światełka w tunelu, brak. Chociaż jak sobie przypomnę, to tez za różowo nie było.
Teraz, to tylko mam rajd po szpitalach. Takie nowy hobby. Jedni znaczki zbierają, kolekcjonują monety, a ja kolekcjonuję znieczulenia. Musze zmienić zainteresowania :-)
 
martka - powiem Ci, że ręce mi opadły i ciśnienie skoczyło jak zobaczyłam tą fakturę :wściekła/y: Jak byliśmy na tym pierwszym spotkaniu w celu podpisania dokumentów i umówienia na rozmowę kwalifikacyjną to mój M zapytał "czy wizyta jest płatna" rejestratorka odpowiedziała, że "jest darmowa", a nie, że jak się państwo nie zakwalifikują to trzeba zapłacić!! Mało z tego Gretka zaznaczył w systemie, że to była konsultacja w sprawie niepłodności i wystawił do zapłaty 150 zł. No z pewnością poszłam sobie pogadać na temat niepodłodności z lekarzem, który nie jest moim lekarzem prowadzącym. W Provicie są teraz dwie ceny 80 zł krótka wizyta, 150 zł długa wizyta. Mógł już wystawić na 80 zł, ponieważ powiedział kilka zdań na temat refundacji. Ogólnie nie zamierzam im tego podarować, zostałam wprowadzona w błąd i nie zamierzam za to płacić. A tak na marginesie to straszny z niego burak, bardzo nie przyjemny facet, kilka razy mnie wyprowadził z równowagi :angry:

kiwisia - teraz się płaci po wizycie. Ja się czuję bardzo naciągnięta, ale złożyłam reklamację i czekam na tel. Z tego co pamiętam to Gretka zakładał Provitę i w sumie nie jestem zdziwiona, że wystawił płatność na taką kwotę. Zawsze mi się wydawało, że jak już wybiorę prywatną klinikę w celu leczenia niepłodności to się mną zajmą tak jak powinni, ale biorąc pod uwagę własne doświadczenia i Wasze wpisy na forum to oczy mi się otworzyły i niestety nie jest tak jak mi się wydawało... :-(

A tak wracając do kupna samochodu to ja się zastanawiam nad Renault nowe clio grandtour, albo captur tylko nie wiem jak z pojemnością bagażnika, może sprawdź te dwa samochody, może akurat któryś Ci spasuje.
 
Ostatnia edycja:
Lilia, to są nieuczciwe praktyki ze strony klinik. Jeśli mogą sobie zarobić na pacjencie, to czemu nie.
Tylko dla mnie jest to dziwne, że na miejscu w klinice, nikt nie chciał od Ciebie pieniędzy, a po jakimś czasie przysłali fakturę.
Ja też bym im nie podarowała. Ale to już tak jest, że największe pieniądze robi się na "nieszczęściu ludzkim".
Postrasz ich sądem, mediami, może się opamiętają.
 
Lawendowy oj tam, znaczki, czy inne standardowe rzeczy do kolekcjonowania. To może każdy, a Ty zobacz - jesteś Wyjątkowa. Możesz kolekcjonować znieczulenia. No na pewno takiego hobby to nie wiele osób ma :-)

Dziewczynki gdzie jest ten link do strony z poradami dotyczące kosmetyków dla dzieci i ciężarnych?
 
reklama
Do góry