reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Molla nie denerwuj się, możesz pójść również do innego lekarza, pamiętam jak SonySony nie mogła się doczekać, bo nie było widać tak jak trzeba, a wszystko jest dobrze - i u Ciebie też tak będzie. U mnie w 6 tc i 5 dniu maluszki były - jeden 5.8 mm i drugi 8.5 mm. Tu są zdjęcia: Baby Blog
 
reklama
JA CZUJE TO,ZE COS TAM NIE TAK SKORO 27 CZERWCA BYL JUZ PECHERZYK 9 mm I PO PRAWIE 3 TYGODNIACH UROSL DO 20 MM,A ZARODEK MA NIECALE 6 MM I TEGO SERCA NIE WYCHWYCIL,TO TAK JAKBY UMARL W 6 tyg,przeciez BETA BYLA POCZATKOWO BARDZO WYSOKA,COS JAKBY SIE ZATRZYMALO :(
 
Molla, spokojnie, nie panikuj. Jutro umów się na wizytę do innego lekarza, bo przez te dwa tygodnie czekania oszaleć będzie można. Wierzę, że z Maleństwem jest wszystko dobrze, tylko może lekarz mało doświadczony był :tak:
Idź, idź, Ty będziesz spokojniejsze, i my też:-)
 
Gotadorka wlasnie ogladalam twoje babelki,zawsze bede fascynowac sie twoja stronka,ktora widze troszke zmodyfikowalas :)
tylko ze u mnie jest 6 tygodni po transferze:8 tydzien ciazy,to naprawde cos nie teges....:(
 
Molla odpędź czarne myśli!!! qurcze idź do innego lekarza, ten Ci tylko zmartwień dostarczył, a usg może być super jakości jak lekarz nie potrafi zrobić to do niczego super jakość. Dobry lekarz to i na słabym sprzęcie dojrzy co trzeba, a mi się nie podoba ten Twój lekarz skoro tak Cię zmartwił
 
Molla - a ja myślę, że to kwestia tempu rozwoju zarodka, pisałaś, że to był słabeuszek więc pewnie potrzebuje więcej czasu. Moja przyjaciółka w naturalnej ciąży miała zarodek minus dwa tygodnie, ja zaciązyłam jakieś 10 dni później i u mnie było już serduszko w 24 dpt u niej na podobnym etapie jeszcze nie. Chociaż synek mojej pciapcióły miał być starszy o dwa tygodnie to jest o tydzień młodszy - widać potrzebował więcej czasu na rozwój. Może to facecik? Ja bym poszła za jakieś trzy/cztery dni na kolejne USG. Trzymam kciuki i zaciskam palce u stóp za serduszko. Twoja beta to za wysoka i za dobrze przyrastająca jest żeby maluch nie rozwijał się. Musi troszkę podrosnąć bo pewnie to francowate umiejscowienie przeszkadza.
 
Molla dziękuje,że zauważyłaś, przerobiłam stronkę trochę jak w szpitalu leżałam, zobaczysz że wszystko jest dobrze z maluszkiem :tak:

Madzialenak ale Twój Sebastainek duży, jejciu jak ja Ci zazdoszczę, oczywiście nie w złym znaczeniu - cieszę się,że Twój synuś tak ładnie rośnie a ja to tylko tak bym chciała być już na takim etapie, bo teraz to normalnie skreślam z kalendarza każdy dzień
 
Madzielanek ale Seba juz duzy jest :szok: wow! To Twoja kolejna wizyta u dr to juz chyba ostatnia bedzie bo potem 3 tygi to juz w t.p. będą :tak: ale czas zapindala...
Chcialabym zeby moj synus w srode na wizycie wazyl jakies 1,5 kgno i oczywiscie żeby szyja dluuuuuuuga jak u zyrafy byla:-p
 
Molla, koniecznie idź do innego lekarza, po co masz sie niepotrzebnie stresować? i przyciągać czarne myśli? lepiej umów sie na usg gdzieś gdzie mają dobry sprzęt:)

A ja tak przeglądam strony plotkarskie i naszła mnie jedna refleksja...te nasze celebrytki to musza się strasznie katować w ciąży. Nienaganne sylwetki, tylko widoczne brzuszki, zero zbędnych kilogramów. Musi nad nimi pracować sztab ludzi, dietetycy, masażyści, instruktorzy itp. Bo przecież przeciętna ciężarna Polska to ma apetyt i tyje:))) ja do tej grupy się zaliczam, dzisiaj zorientowałam się ze kolejne kg przybyły...ale już sie tym nie martwię, ważne żeby nasza malutka była zdrowa:) Już ponad +6 kg;/a to dopiero 18t 3d.;)
 
reklama
Do góry