reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Gotadora- spa to to niestety nie jest :), jednak na wypadek gdyby ktoras z dziewczyn miala miec rowniez napisze, ze jest nieprzyjemny ale trwa tylko chwile i nie jest jakos szczegolnie bolesny. Naczytalam sie w necie, ze boli i tragedia i troche sie balam przed. Po drugie jesli szyjka nie jest miekka i gotowa to masazu nie robia. Moj M umawia sie z corka, ze do poniedzialku ma poczekac bo Wimbledon a tatus fanem tenisa jest, zobaczymy czy poslucha mamy czy taty :).
 
reklama
Madzialenak - mi się bardziej podoba Tiny, jest w takich bardziej żywych kolorach. Dzieci uwielbiają pstrokate kolorki, ja do leżaczka Fishera przypinałam zabawki z maty Tiny - mała je uwielbiała, bardzo to pomogło w wyrabianiu ruchów potrafiła bardzo długo próbowac je złapac, zawieszki Fisher aż tak ją nie interesowały. Szkoda, że na tym lapie nie mam zdjęc małej z tego czasu - stroiła takie miny do tych zabawek, że boki można było zrywac, to skupienie na twarzy jak próbowała je złapac i mega radosc (uśmiech od ucha do ucha) jak się udało. Moje ulubione zdjęcie to fotka jak czteromiesięczna mała przegląda się w lusterku na macie i jest strasznie zdiwiona (robiła oczy jak spodki i otwierała buzię wydając dźwięk oooooo!).
Miliaa -super fura.

A u mnie ekipa skończyła montaż mebli, dorobiłam się trzech szaf, mega komody na rzeczy Zuzi (poprzednia była jednak za mała) i dwóch kilku poziomowych półek na książki (mam ich tak dużo, że śmiało mogłabym konkurowac z osiedlową biblioteką). Zamówiłam też kołyskę: ARUŚ - KOŁYSKA 5 KOLORÓW MATERAC POŚCIEL HAFT (3340999797) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., kocyki baby dream x2 (są śliczne), zestaw aventa: butle, sterylizator i torba w bardzo dobrej cenie. Został mi becik, okrycie kąpielowe i huśtawka co do której mniej więcej co pięc minut zmieniam zdanie.
 
Jeste mo wizycie:):) Maluszek ma 5,30cm...poruszal sie do mamusi dzisiaj, nawet chyba ziewnąl sobie i otem odwrocil sie dupka...ginka ruszala, szturchala i nie chcialo mu/jej sie znowu pokazac w pelnej okazalosci...uparciuch maly:p
Wg ginki wszystko wyglada ok, ale takie usg genetyczne bedę miala w poniedzialek...no i zabieram uz mojego M:):):)
Ja cisnienie 110/70, wiec super...stracilam na razie 2kg...ale chyba brzuszek juz widoczny sie robil....dzisiaj mialam ostatnie usg dopochwowe...w poniedzialek juz przez brzuszek:):) pozniej wkleje otke mojego bableka:):)

A cZy to mozliwe ze jak dzidzia sie obruciła dupką, i moglam zoabczyc ze nic między nozkami nie miala?? czyli siusiaka nie widzialam...czy malo mowliwe??
 
Malinuś brzuch mam olbrzymi ale na szczęście rozstępów na razie brak. Zobaczymy jak będzie dalej, moja mama po 3 dzieci nie ma żadnych rozstępów a 2 siostry po 1 dziecku mają i to sporo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ikasia :-) gratuluje cudnych wieści i wrażeń podczas wizyty :-) i tak jak Madzialenak pisze - jeszcze musisz chwilkę zaczekać, choć mi moja dr już w 12 tygodniu powiedziała o synku, który wtedy skakał jak mała piłeczka, a siostrzyczka sobie spała ... więc kto wie? może już na następnej wizycie? zależy też jaki sprzęt ma dr
 
Do góry