reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ikasia gratulacje udanej wizyty, na płeć za wcześnie dopiero wszystko się kształtuje.
Miliaa bardzo ładny wózio, ma się dobrze sprawować.

A mnie morfeusz porwał i dopiero wstałam, chyba że to przez krzywą cukrową i jutro się dowiem jak to mi cukier ładnie podskoczył.
 
reklama
Ikasia fajnie zobaczyć swojego okruszka i to jeszcze jak wykonuje jakieś manewry:) no ciekawe, może to dziewczynka;)

Madzialenak to spokojnie, pewnie obejdzie się bez roztepów:) ja na bank będę miała, mam skłonności, mam stare na biodrach, a teraz dość szybko przybieram na wadze mam potworny apetyt i myśle ze skorka popęka:/ ale czego sie nie robi dla kruszynki:)

Wasze zakupki wzbudziły we mnie chęć planowania pokoiku:) juz przejrzałem inspiracje pokoikow:) hehe spodobały mi sie mebelki z ikei pomyślałam ze nakleje na nie delikatne naklejeczki. O taka mam wizje:) ale to jeszcze daleka droga:) pewnie 5-6 msc:)
 
Cześć :)

Misia - pewnie już w chwilach, kiedy nie śpisz po cc, tulisz maleństwo :) Ale Ci fajnie :)
Madzialenak - ja czuję się dokładnie tak samo, już ociężała, też mam duży brzuch, a to jeszcze prawie 3 miesiące...
Aduś - a Ty jak się czujesz? Leżysz, czy próbujesz wstawać?
Memories, Ikasia - gratuluję udanych wizyt :)

Kiwisia
- z ciuszkami pewnie się włączył ten nastrój przygotowań przed urodzeniem, organizm wie, że to już-już i zabiera się za urządzanie pokoiku, przygotowywanie ubrań... ja też mam całe ogromne pudło już wypełnione ciuszkami dla maleństwa i przystopowałam... ale ostatnio coś zobaczyłam i stwierdziłam, że żal zostawiać :zawstydzona/y:
Milia - fajna bryka! :)
Sony - trzymam kciuki za wyniki krzywej!

Ja niepokoiłam się od soboty i przełożyłam wizytę u profesora z jutra na dziś (ktoś zrezygnował z terminu i wykorzystałam okienko) - no i niestety jutro kazał mi iść na 3 dni do szpitala. Zmartwił się wynikami krzywej (ja jakoś źle popatrzyłam ostatnio i miałam trochę wyższe - 168,19 po 1 h i 144,88 po 2h). Jutro będą mi badać co godzinę cukier i powiedział, że zobaczą, czy potrzebuję insuliny, czy wystarczy dieta. Ech :((((
 
Ostatnia edycja:
Pingwinek zmartwiłaś mnie, do szpitala w związku z krzywą. Oj zaczynam się bać jutrzejszego wyniku. Moja babcia już od kilku lat bierze insulinę i wiem z czym to się je.
 
Pimgwinek też mnie zmartwilas tym szpitalem...nie wiedzialam ze to az takie grozne moze byc ? dobrze ze tam Cie beda monitorowac bo wtedy napewno wszytsko bedzie dobrze :tak: A badal Ci dr dzidzię, ile wazy ? Nasze dzieciaczki to rówieśnicy :-)
Ja nadal leże, wtaje to łazienki, moze oprocz tego na kilka minut rozprostowac nogi no i ewentualnie na tylna kanape auta sie kłade jak z meżem gdzies jedziemy, nie wysiadam raczej chociaz dr pozwolil mi juz funkcjonowac.. ja tam wole narazie lezec, za 2 tyg kolejna wizyta.. leze juz 5 tygodni! W czwartek moj mąż wylatuje więc kolejne 3 tyg tez tylko leżenie :-( eeeeh, co zrobic...juz blizej niz dalej :tak: potem maz ma 3 miesiace urlopu huraaaa
 
Pingwinek trzymaj się, mam nadzieję, że w szpitalu okaże się, że wystarczy tylko dieta i cukier wróci do normy. W sumie Twój wynik nie przekracza tak drastycznie normy więc będzie ok.
Ja chcę sobie w piątek jeszcze raz powtórzyć krzywą cukrową bo ostatnio mój wynik był blisko górnej granicy tzn. po 2 h cukier wyniósł 134.
 
Lawendowy Sen odezwij się, Ty kochana jutro idziesz na zabieg, prawda? Będę myślami i z Tobą, nic się nie bój, na pewno będzie wszystko w porządku :tak:
 
Pingwinek trzymam kciuki, aby jedynie dieta była wskazana ... hmm 3 dni ... jutro środa, nie chce Cię bardziej martwić, ale raczej w weekend nie wypisują

Aduś te trzy tygodnie szybko miną, a potem już będziecie razem :-) ... prawie jak my, bo mój m na kilka dni przyjedzie, a potem na długo na koniec lipca/początek sierpnia ... czas szybko mija, jak patrzę na nasze suwaczki to - wow, a niedawno widziałyśmy się wszystkie z nadzieją na bobasy, a tu proszę Madzialenak ma już trójkę z przodu

Lawenodwy Sen trzymam kciuki za jutro &&&&&& maluszki za ciocie też trzymają, wiemy,że ciocia nie lubi kciuków, dlatego dodatkowo pofikają koziołki specjalnie dla cioci :-)
 
reklama
dziewczyny ja na razie tylko zwykłą glukozę robiłam, wczorajszy wynik to 72. Ciekawi mnie czy jeśli ta zwykła jest w normie to czy ta krzywa może być wysoka
 
Do góry