reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Misia, Trzcinka...zaciskamy kciukasy z Marcelkiem &&& będzie dobrze! no i czekamy na relacje:tak: tez jestem bardzo ciekawa jak to jest z tym znieczuleniem przy cc, bo mimo wszystko trochę się tego boje;-)

madzialenak...powiedz mi kochana kupilas ta karuzele? ja mam etap wybierania...i nie wiem na która się zdecydować. te fajniejsze kosztują około 200zl a to trochę drogo...no ale jak nie będzie wyjścia, bed musiala wydac jeszcze pare groszy. a powiedz jeszcze jak z niania?
no i czy zaczelas już pranie? ja od jutra...:confused2:


dzisiaj ma mi przyjść wozek! aaaaa! superancko:-D:-)
 
reklama
Miliaa karuzeli jeszcze nie kupiłam bo zastanawiam się którą :
TINY LOVE Karuzelka Wyspa Marzeń - karuzela +pilot (3319356257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
czy
FISHER PRICE KARUZELA RAINFOREST + PILOT K3799 (3352432118) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Obydwie są w podobnej cenie i obydwie strasznie mi się podobają, no i mam dylemat ;-)

Jeżeli chodzi o monitor oddechu to kupuję ten bez niani, ma dobre opinie, wydaje głośny dźwięk więc nie inwestuję w droższy.
Co do prania to wczoraj wstawiłam pierwszą partię, jeszcze chyba z 10 :-( Chciałam codziennie po jednej pralce wstawiać ale np. dzisiaj pada i nici z prania.
Jak przyjdzie wózek to wstaw fotkę :-)
 
Ostatnia edycja:
madzialenak...ta z fisher price plecaja moje znajome z forum, wiec tez mocno się nad nia zastanawiam. ale może sprawdze jakas uzywana, zobaczę jeszcze...
matko! az tyle masz prania ja to mam tylko w zasadzie na 2 prania dziecka i moje jakies piżamki do szpitala...
co ty tam tak pierzesz?

wozek jak tylko przyjdzie i go zlozymy, bo sama to sobie nie dam rady, musze czekac na meza, obfotografuje i wstawie:-D ale już ciesze się jak dziecko:sorry::rofl2:
 
Miliaa piorę 2 komplety pościeli, kocyk, rożek, mój szlafrok i koszule do szpitala no i całe mnóstwo ubranek. Nie dość że sama kupiłam to jeszcze od koleżanek podostawałam.
Wczoraj w Biedronce kupiłam fajne naklejki na ścianę aż całe 6 zł za jeden arkusz :szok:
o takie:
P1020675.jpgP1020676.jpg

Te z samochodzikami są fajne, wypukłe :-), jest cała masa tych naklejek do wyboru zarówno dla chłopców jak i dziewczynek.
 

Załączniki

  • P1020675.jpg
    P1020675.jpg
    35,6 KB · Wyświetleń: 34
  • P1020676.jpg
    P1020676.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 34
Miliaa wszystko trzeba wyprać, prześcieradła również :tak: i jeszcze ręczniki :-) No to masz więcej roboty;-)
Super ta naklejka z imieniem i wzorek ładny.
 
Ostatnia edycja:
madzialenak..no to dobrze, ze mnie uswiadomilas:tak: w takim razie u mnie dziś słoneczko, to nastawiam pierwsze pranie! :-)


jejku, ciekawe jak mala Lideczka...ale Misia musi być szczesliwa!
 
Miliaa ja zazdroszczę Misi, że ma już małą po drugiej stronie brzuszka.
Zobacz jak czas szybko biegnie... lipiec szybko minie i zacznie się nasz miesiąc :tak: Ja pewnie najdłużej z sierpniowych narodzin poczekam.
 
reklama
ja również piorę i prasuje od kilku dni, mam wielką pralkę, więc dużo wchodzi na raz, ale prasować muszę etapami, bo kręgosłup mi dokucza. Potem pakuje w torby foliowe no i bedą czekać aż mąż nam mieszkanko uszykuje i szafki ... z pościelą to na razie mam takie malutkie, bo tylko do koszy no i w sumie prześcieradełka pasują też do gondol w wózku. Ciekawe jaką minę będzie miał mój mąz jak wózek zobaczy- przyjedzie w niedziele :-)

takie karuzelki też już mam, używane, jedna taką żyrafkę z fisher prica, już dawno temu ją odłożyłam,że będzie dla naszych bobo, a ostatnio mąż przywiózł, bo kupił na car bootcie jedna taka bez baterii i ma same czarno białe obrazki, a druga kolorowa. Zabawek i pluszaków mam już tyle,że nie wiem gdzie to wszystko mieścić, chciałam kosze wiklinowe kupić, taki sam jak mam już jeden to jak na złość jest masa innych a mojego już nie ma.

Miliaa i ja czekam na fotki wózka, wiem że składanie wózka to prawdziwa radocha :-)

Madzialenak fajowe te karuzelki
 
Do góry