reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Jestem po wizycie.
Dr Wasilewski najpierw przejrzal wyniki ze szpitala, potem wyniki testu , nastepnie swoje badania, porownal i stwierdzil, ze sa bledy w teście pappa.
zrobilismy usg.
przemierzyl malenstwo jeszcze raz bardzo dokladnie i stwierdzil,
ze malenstwo nie ma rzadnych oznak chorego na zespol downa dziecka.
Wszystko jest w normie!
powiedzial, ze daje sobie rękę uciąć!!

co do amniopunkcji
w naszym przypadku absolutnie nie zgadza sie
lozysko jest na przedniej scianie i tak otoczone, ze boi sie, ze moglo by dojsc do powiklan podczas amnio
ze jest jednen malenki punkcik, w ktorym mogliby sie wkluc , ale jest to niebezpieczne.

powiedzial, ze gdybym byla jego córka to od razu wybiłby mi z glowy amniopunkcje!
i ze widzimy sie na połówkowym usg
no i ze wisimy mu bardzo dobrego szmpana, bo wg niego dzicko jest zdrowe!!!!!!!!

Acha...
i.. Mamy SYNUSIA!!
 
sznurki - wspaniałe wiadomości! Widzisz jak to jest z Tymi lekarzami! Tyle półgłówków wykonuje zawód do którego kompletnie się nie nadają. Teraz możesz już odsapnąć i śmiać się dla synusia a nie płakać!!! Gratulacje!!!
 
Sznurki super, bardzo się cieszę, że dzidziuś zdrowiutki. Dobrze, że u doktora byłaś i on rozwiał Twoje wątpliwości. Ciesz się już ciążą i zapomnij o tych testach. Gratuluję synusia, to tak jak u mnie :-)
 
sznurki teraz już się nie denerwuj, wszystko jest dobrze skoro nawet lekarz chce swoją rękę poświęcić :-)
no i gratuluję synusia :-D
 
Sznurki - super wiadomość!!! Gratuluję synusia! Wasilewski jest takim specjalistą, że przestałam się przyznawać, że u niego byłam, bo żaden lekarz nie podejmuje się robić usg po nim :-) Bo nawet nie śmieli dyskutować z tym, co powiedział :-)
 
reklama
Do góry