reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

A jutro sobota, będzie spokojniej, to ja sobie tu salon piękności zrobię. Przyjdzie mój kosmetolog i podatnik szsmponu. Coleta, u nas wczoraj okropnie wiało, może to ciśnienie.
 
reklama
Nie było mnie parę dni - a Wy piszecie, piszecie i piszecie :) trudno nadążyć i spamiętać :)

Coleta
- ale super że Maluszka poczułaś - niesamowite uczucie - co??? Gratuluję :)

Misia - namęczysz Ty się biedaczko w tej ciąży...ale może faktycznie lepiej zostać w szpitalu - zawsze to więcej odpoczynku -a w domu wiadomo jak jest. Nie uleżysz za długo...zaraz zaczniesz pichcić coś w kuchni, sprzątać itd... A jak tam płeć - znasz już?

Ja mam spadek formy od paru dni. Psychicznie się kiepsko czuję - prawie wcale nie czuję ruchów Maluszków i już się matrwić zaczynam...przy dwójce powinnam chyba już odczuwać ruchy....a tu sporadycznie coś....
Do tego krew z nosa mi leci codziennie...sypie się i tyle :szok:
 
A jeszcze co do liczenia tygodni ciąży - to moja lekarka (więc i ja) liczymy tak że jak teraz mam na pasku 17t4d to znaczy że jestem w 18tc :-)
 
Moje obie dr a nawet trzecia gdzie robiłam prenatalne, połówkowe liczy pełne tygodnie, ale ogólnie to ja też sobie liczę, jak jest 24t3d to, że już 25 tydzień leci:tak: One jak tak jest to nadal mówią, że jest 24 tydzień.
 
miliaa muszę śmigać na uczelnię, ale to studia zaoczne więc wszystko odbywa się na jednym zjeździe no i cześć zajęć mamy w formie online więc i zaliczenia częściowo da się tak zrobić:) jakoś dam radę

aisha na pewno nie dotrzymam. bede mieć cc którą mamy planowac na najbliższej wizycie. obstawiam że koło 13/14 lutego urodzę. Też piszę powoli mgr, ale to dopiero I semestr więc puki co mam pomysł na temat i na tym koniec.

różyczka krew z nosa to norma. mnie też leciała bardzo często. nie martw się tym. to jest jedna z dolegliwości ciążowych

co do tych tygodni- liczy się skończone tygodnie

co do lezenia- jak trzeba to trzeba nie ważne czy w domu czy w szpitalu. ja tam leżę w domu i ani myślę żeby wstawać o cokolwiek. Z tym że jestem w tej komfortowej sytuacji, że ma mi kto przyjść podać i wszystko w domu zrobić.

mama moja piekła dziś pączki- tak na rozgrzewkę przed tłustym czwartkiem i zjadłam 10:szok: chyba pęknę...
 
czesc dziewczyny:) chciałabym zapytac was czy miałyście nacinane otoczki w zarodkach przed transferem? jakie macie dane na ten temat (lub doświadczenie czy opinie waszych lekarzy) chcialbym komus pomoc w wyborze:):-)

ja dzis pełna energii nawet spacerek po okolicznych sklepach zaliczyłam i nie zemdliło mnie przy smażeniu rybki - jest GIT!!!!
 
kiciabp ja nie mialam nacinanej otoczki wiec za bardzo nie pomoge, nie mialam nawet mozliwosci wyboru, bo tutaj w tych norweskich szpitalach to oni decyduja o wszystkim. To podobno pomaga w zagniezdzeniu zarodka, przy pierwszym transferze chyba bym sie nie zdecydowala, ale za trzecim moze tak.
 
Ktoś z nas to miał, ale nie mam pewności, kto. Ja dziś ok. Tylko jakieś drobne brązowe plamienia. Strasznie mnie to cieszy. Postanowiłam decyzję oddać w ręce lekarzy.
 
Ostatnia edycja:
Aniołeczek - no pięknie pojadłaś sobie pączków :-):-):-)
Ale nie ma to jak takie domowe mamowe pączusie :) mniam!
 
reklama
różyczka- dokładnie... uwielbiam takie:) w ogóle kocham jak moja mama gotuje, bo robi to wspaniale:) na szczęście mogę jej smakołyki jeść codziennie:)

czy można umrzeć na zgagę? bo mnie tak męczy... już żadne metody nie działają:( niech się ta ciąża skończy a z nią zgaga!
 
Do góry