reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Marcysiowa ja też byłam chora w I trymestrze i brałam paracetamol na obniżenie temperatury i wszystko było ok. Na katar można stosować euphorbium. Mi nawet pomagał żeby się odetkać na trochę. Lekarz też mi polecał miejscowo na gardło tantum verde, ale zastosowałam chyba tylko raz w apogeum bólu. Poza tym piłam dużo ciepłego mleka z miodem i czosnkiem.
 
reklama
lilonka mój brzuch juz urosl :) waga -1kg (gin mowi ze jeszcze sie nie martwimy) ale brzuch do przodu :) kupilam pierwsze spodnie ciazowe :) no i piersi sie ruszyly :) maz sie smieje ze chyba zabroni mi karmic, zeby sie nie zmniejszyly ;)
ale to jest czad, teraz z tygodnia na tydzien brzuch jest coraz wiekszy, az sie boje co to bedzie, bo to dopiero koniec 3 miesiaca.........
 
Witam dziewczyny :)

Dawno mnie nie było a tutaj tyle zmian :)
A my ciągle jeździmy po lekarzach, neurolog, rehabilitantka, okulista, laryngolog i tak wkoło. Ale na szczęście jak na razie wszystko ok, Gabrysia prawidłowo się rozwija mimo ciężkiego startu.
Gada jak najęta, w szczególności jak je obiadki, wprowadziłam jej już kaszki i marchewkę, ziemniaka oraz dynię.
Jak na razie wcina chętnie zobaczymy jak będzie dalej.

Pozdrawiamy :)
 
reklama
lilonka trzymam kciuki za badania, moje drugie prenatalne bedzie 7 grudnia. ciekawe kiedy poczujesz pierwsze kopniaczki, myslisz ze u blizniakow bedziemy czuly wczesniej? no bo jest tam dwojka i kopie na raz? koniecznie napisz jak juz cos poczujesz :)
 
Do góry