reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
ja dalej walcze z zapaleniem pecherza. wrocilo i musialam wziac furagin w koncu, bo lzejsze srodki nie dawaly rady :/
dzis chyba wyjedziemy za miasto, tak ladnie jest na swiecie :) a wy? jakie plany na niedziele? pozdrawiam :)
 
u mnie pada wiec kiszka - nie ma co robic. wczoraj tez padalo wiec do centrum handlowego choc sie pojechala. dzis chyba dom mnie czeka caly dzien
 
Cześć dziewczynki ja jestem obecnie na urlopie, ale nie potrafiłam sobie odmówić zajrzeć na chwilę, aczkolwiek będę dużo rzadziej.
Madmax mam nadzieje że szybko dojedziesz do zdrówka i Tobie Kretowniko tego życzę.
U mnie w końcu zaczyna rosnąć brzuszek. jestem w PL na urlopie więc
polecę sobie tutaj na USG :-) juz się doczekać nie mogę :-) a powiedzcie mi czy amcie czasami takie kłucia dosłownie sekundowe jakby w okolicy szyjki macicy, starsznie się tym martwie. Oczywiście zdarzają się raz na dzień, ale jednak. To kłóciach po bokach już się przyzwyczaiłam wiem że to rozciąganie macicy, ale jak jets na dole to panikuje.
 
Mnie cos kluje czesto w srodku ale nie wiem czy to w okolicach szyjki, Dzis z kolei dokuczalo klucie caly dzien prawego jajnika i sluz plodny mialam:eek: dziwne.... Ja szkołowo dzis caly dzien, mialam dwie prezentacje, wiec sie nagadalam;) Ale dzieki temu szybciej pozaliczam przedmioty i potem bede miec z glowy:) Wlasnie wcinam rosolek, a maz cos tam w kuchni pichci- mowi ze "niespodzianka kulinarna" ;)
 
A ja kochane od 7 do 15.30 bylam w pracy :baffled: Ale ciesze sie niezmiernie,bo teraz mam 2 dni wolnego :-) A tak poza tym maluszek juz spi.Wlasnie ogladamy z emkiem skok z przestworzy na tvn 24,a potem idziemy obejrzec jakis film w 3D :tak: Pozatym wypije sobie lampeczke czerwonego wina na dobre krazenie i spokojny sen :-D
 
Kretowinka- nie moge sie ruszyc ;P Pyycha, buraczki (najlepsze, od dawna mialam chec!), kurczak faszerowany z chrupiaca skorka, idealnie przyprawiony i pieczone ziemniaki do tego...obłęd :))
 
reklama
Kretowinka, a zresztą sama zobacz;) DSC_0387.jpg
 
Do góry