reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

aisha - z tym tsh i lekiem to jest tak. jesli rozmawiasz z endokrynologiem, to oni patrza na tsh. jesli rozmawiasz z ginekologiem to oni patrza na ft4 bo to tsh nie jest samo w sobie do niczego potrzebne. tsh tylko informuje o tym jak pracuje tarczyca i wydzielanie hormonow tarczycowych. i wlasnie dopiero hormon ft4 jest tym na co trzeba patrzec bo to jest to co potrzebne dziecku do prawidlowego rozwoju. jesli masz tsh nawet ok 3 ale ft4 jest ladnie W GORNEJ GRANICY NORMY, to nie ma potrzeby brac lekow. dopiero jak jest w niskiej granicy to warto suplementowac
 
reklama
Dziewczynki....ja się witam....byłam dzisiaj na wizycie....uwaga!!!!!!Z drugiej naturalnej ciąży-bliźnięta!!!!!!!!!!!!Dwa serduszka biją-7 tydzień....Mamy bliźniaków...pocieszcie mnie!!!!!!!!!!!!!:(:(
 
kochana - wyrobisz. bedzie ciezko troche ale dacie rade kochana. dawidek bedzie juz mial poltora roczku....sprobuj sobie pomyslec ze tak walczyliscie o to pierwsze, a tu taki fajny bonus: trojeczke bedziecie mieli. mysle ze to fantastyczne....
 
szarlotko ja cie nie moge :szok: Ale jazda hehee. No wyjscia nie ma kochana,musicie dac rade i dacie rade :tak: Powiem szczerze,ze zazdroszcze. Oddalabym wszystko za kolejne dwa malenstwa :tak: Bedzie dobrze,zobaczysz :tak:
 
Nie nadrobię was dziś:( jednak postaram sie w najbliższym czasie. Miałam niezłe zamieszanie i jakos brakuje mi czasu na wszsytko

z maluchem wszystko gra. czujemy sie swietnie no i dzis byłam na wizycie:) dzidziuś jest o 2 tyg wiekszy niż wskazuje na to wiek ciązy no i waga to 503 g Pani dr mówiła, że to będzie raczej większe dziecko:) Potwierdziła się płeć. Będzie synek- Daniel:)

Pozdrawiam i przesyłam wszystkim buziaki
Postaram sie zaglądać czesciej
 
Szarlotka gratuluję i od razu cię uspokajam,że dasz sobie radę!!! NAPRAWDĘ!!! Będzie dobrze,zobaczysz.A tak poza tym to ostatnio myślałam o Tobie:-)Zastanawiałam się co u Ciebie słychać
 
reklama
szarlotka- super! ja tez bede miala blizniaki i plan jest taki, ze: 1. nie beda plakac, bo: 2. beda sie soba nawzajem zajmowac i 3. w nocy beda spac! tak ma byc, powtarzam to sobie jak mantre :)
anioleczku, to czym ty malego Daniela karmisz, ze taki duzy bedzie?
a ja dostalam w nocy zapalenia pecherza :( siedzac w toalecie o godz 2 rano zguglowalam temat furaginu. zdania sa podzielone, ale wiele dziewczyn bralo w 1 trymestrze, bo tak im lekarz przepisal, wiec w nocy, z braku innego wyjscia, wzielam jedna tabletke. pozwolilo mi to przespac reszte nocy, ale rano napisalam do swojej gin. a ona, choc zawsze jest bardzo postepowa, napisala mi ze urosept, nie furagin. teraz sie martwie ze te jedna tabletke wzielam :/
mialyscie zapalenie pecherza w ciazy? co bralyscie?
 
Do góry