reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

kretowinka78-mnie tez boli głowa i to czasami bardzo mocno ale nie biorę nawet paracetamolu. Ja w ogóle nie lubię leków,więc nie biorę kiedy nie muszę. Wczoraj bolała mnie okropnie więc polozylam sie i zasnelam na około 2 godziny. Jak sie przebudzilsm,to bolała nadal,ale już trochę mniej.
zosiu Dolegliwosci mam nadal,jak zaczyna mnie mdlic,kiedy tylko otworze oczy,to przestaje mnie mdlic kiedy zasypiam:-). Ale wszyscy mowia,ze to dobry znak:-).Do ryb nie wiem czy przekonam sie w ciazy,odrzucilo mnie kompletnie:-).
 
reklama
dziewczyny, ale mam dzien super! wygralam dzis fotelik maxi cosi :) jeszcze tylko jeden i juz mam samochod zabezpieczony do drogi :)
wam tez zycze szczescia w konkursach!
 
kretowinko, szczesciaro:) gratulacje!

Pozdrawiam wszystkie! U mnie nic nowego, czekam na wizyte z usg 17.10. jutro badania krwi i moczu. Cycki nadal omal nie wybuchna;-), a tak to chyba wszystko super.
 
kretowinko gratulacje :)

A ja dziewczynki jestem zatyrana po tygodniu pracy hehe.Ledwo na oczy widze,bo wczoraj mialam druga zmiane,a dzis pierwsza i w sumie spalam w nocy 5 godzin tylko,w tym 2 pobudki malucha.Jedna a buuua a leeeee,a druga " ja chce mleka" :-) Teraz popijam zimne piwko i relaksuje sie,a synek z tatusiem na spacerze :tak: Mysle,ze poloze sie tak o 17 na mala drzemke. Alleluja,ze mam weekend wolny :-D Jutor spie do 11 :-p

Pozdrowienia i udanego weekendu brzuchatki i mamusie :happy2:
 
Kotek: wyobrazam sobie zmeczenie. Po tak dlugiej przerwie mozna sie zaorac te pierwsze tygodnie. Ps. Moge zapytac czy twoj maz to polak czy norweg?

Aisha: wiec czekamy na wyniki. Napewno wsio dobrze
 
reklama
Aisha to czekamy z Tobą.

Kotku i jak te piwko pewnie smakowało, co. Teraz weekendzik, ale ciagle trzeba być przy dziecko na nogach. Napewno się przyzwyczaisz i nie będziesz juz tak zmęczona w kolejnych tyg.

Czy mogę miec do Was pytanku, pamiętacie jak u was przebiegało odkładanie progesteronu, ja kończe po woli 14 tydzień i od wczoraj do wtorku biorę co drugi dzień progesteron i będzie po progesteronie. Mam nadzieje że mój organizm weźmie się w garść i będzie nadal produkował odpowiednie dawki progesteronu i wszystko będzie dobrze. Z góry dzięki za podpowiedź
 
Do góry