reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Lolitko - no właśnie nie biorę żadnych leków, bom była zdrowa jak koń :-) Tsh miałam badane kilka razy i zawsze było oki. Ostatnie badanie było z tydzień przed transferem i wyszło 1,33. Poprzednie miałam przed iui ( z rok temu) i było 0,97. Wcześniejsze też w tych okolicach. Odstawiłam na razie witaminy, bo zawierają sporą dawkę jodu. I zobaczymy co powie lekarz.
 
reklama
spokojnie, lepiej za duzo ft4 niz za malo. lepiej byc w lekkiej nadczynnosci niz niedoczynnosci. trzeba wynik powtorzyc i zobaczyc czy nie bylo jednorazoeo wachniecia
 
Aisha witaj :) Gratulacje i spokojnych juz 8 miesiecy ;-)


Wczoraj pisalam,ze Dominicowi prawa gorna jedynka wyszla,a dzis wylazla lewa :-D Widze,ze moj maluch sie rozkreca hehe

Ide sobie kawke strzelic,mielismy ciezka noc....wstawalam do malego chyba z 50 razy uffff:baffled: A na dworze szaro,ponuro,deszczowo....w sumie to juz czekamy na pierwszy snieg :sorry:


Aaaaa dziewczynki czy ktoras z was,ma moze problemy reumatologiczne....bo wyglada na to,ze moje stare kosci sie powoli sypia:sorry:
 
Kocie - u nas w Polsce piękna słoneczna pogoda. Zapraszamy :-)
Od rana muli mnie masakrycznie, na żadnej robocie nie mogę się skupić. Dobrze że niedługo 16 ;-)
Aisha - dobrze że tu jesteś. Trzymam kciuki za piękne serduszko.
 
reklama
Aisha - witam i gratuluje!
Lolitko - Twoj Londyn moze sie udac. tylko tak jak pisala Kotek zostaw chlopowi mleko, niech ma w razie jakby synkowi chcialo sie pic, albo Twoj lot sie opoznil. Moja mala jak byla za mala zeby pic z butelki to ja dokarmialam strzykawka, albo z takiego malusiego kubeczka ( wielkosci kieliszka ) :) No i probuj z butelka ... w koncu musi sie udac! Powodzenia!
 
Do góry