reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

też mi się podobało Lenka, ale kuzynka mnie uprzedziła i tak nazwała córę. u nas jak będzie dziewczynka to Gabrysia a jak syn to Daniel:) Udało ci się juz spakować tą torbę do szpitala?
 
reklama
aniołeczek a u mnie już bardzo dawno imię było wybrane Julia tylko,że 3 lata temu bratu urodziła się córa(moja kochana chrześnica)i tak jej dali na imię.Więc musiałam zmienić i jakoś spodobało nam się Lena,a dla synusia Jaś:-D
A co do torby , to jeszcze nie spakowana:no:Niby wszystko jest i tylko wrzucić, ale tak mi schodzi-wezmę się po niedzieli już na pewno:tak:
 
Hej dziewczyny :) i ja się juz szykuję do szpitala. Dostałam skierowanie na 29 sierpnia i pewnie już zostanę do porodu. Stresik jest niezły jak to będzie, ale jednocześnie mamy z mężem mnóstwo radości z tego, że już za parę dni przytulimy nasze cudeńko :) Ostatnio ciągle trafiam na temat pomyłki przy określaniu płci, śmiejemy się że może to prorocze i nasz syn zaskoczy nas, że jednak jest córką :D
 
Hej Kobitki:)

HELP. Właśnie zjadłam dwa naleśniki mojej mamy, ale dopiero po zjedzeniu pochwaliła się, że do białego sera dodała 2 surowe zółtka. Mam mega stresa. Odnośnie toxoplazmozy mam przeciwciała, ale co z salmonellą?

Lolitka, ty musisz coś wiedzieć na ten temat:)
 
Ewelina przechodziłam kiedyś zakażenie salmonellą i wylęga się to dość szybko i gwałtownie, nie martw się na zapas jeśli nic Ci nie dolega ze strony układu pokarmowego. Warto jednak wyczulić tych, którzy coś dla Ciebie gotują, żeby otwarcie mówili co w potrawie jest tak abyś mogła zadecydować i ocenić czy chcesz/możesz to zjeść.

anioleczek zobaczysz szybciutko Ci zleci ten czas oczekiwania i ani się obejrzysz a maluszek już będzie w Twoich ramionach :)

Magdusia trzymam też kciuki za Ciebie, wygląda na to, że z udzielających się tutaj jesteś następna w kolejce :)
 
MoonDust powodzenia na porodowce,daj znac potem jak przebiegl porod :tak: Trzymam kciuki :tak:;-)

Ewelina spokojnie.Obserwuj siebie i jak bedzie cos nie tak,szybko zglos sie do lekarza.Mysle jednak,ze w tych jajcorkach akurat salmonelli nie bylo.:tak:


U nas ok.Synek staje juz przy meblach na nogi,bardzo szybko sie uczy i jest strasznie kochany.Wczoraj wyszedl mu drugi zabek,kolejna dolna jedynka-lewa. Mamy problem bo maluszek ma rozwolnienie ostatnio,zielona kupka z bialymi grudkami i sluzem.Podejrzewam,ze to od mleka modyfikowanego i nie wiem co zrobic,czy mu zmienic czy nie,bo raz robi ladna pomaranczowa a raz zielona i taka ble:zawstydzona/y:I czy tak naprawde to od mleka hmmm...zaczyna jesc coraz wiecej,probuje nowych rzeczy i moze to od tego? Albo tak,moze za duzo ma tego bialka,bo pije mleko 3 razy dziennie,do tego zje czasami owoce z jogurtem z Nestle,potem kaszka mleczno-ryzowa,jakis danonek maly ....moze za duzo tego bialka wcina? Ograniczylam i zobaczymy jaki bedzie efeky. Co myslicie dziewczynki?
 
reklama
Wielkie dzięki za info. Raczej mi nic nie jest, żadnych sensacji nie było, ale lepiej dmuchać na zimne.

Za to moja mała w weekend zdecydowanie mniej się ruszała, spanikowałam i poleciałam do szpitala na ktg, a tam Pan Dr powiedział że wszytsko ok. Też tak macie lub miałyście, że nie zawsze ruchy są tak liczne i widoczne.
 
Do góry