reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Witam
Może mnie jeszcze pamiętacie, bo niestety już bardzo dawno nie zaglądałam, a jestem ciekawa co u Was. Chciałabym trochę nadrobić ale dużo tego, widzę, że dziewczyny się jeszcze udzielają te same co były :-)
Może uda mi się później chociaż 10 ostatnich stron poczytać

U mnie póki co wszystko ok. Wczoraj córeczka skończyła rok. Jest cudowna, bardzo grzeczna, nie płacze, mało marudzi i cudownie śpi , no i szybko rośnie. Obecnie waży już 9kg i ma ok 74 cm. Chodzi już odkąd skończyła 9 miesięcy, nie raczkowała wcale , pierwszy ząbek wyszedł niedawno bo jak miała 11,5 miesiąca, a teraz idą kolejne 3 :-). Mówi mama, tata, baba i dziadzia, i coś tam jeszcze po swojemu, uwielbia zabawy z naszym psem :-) Je wszystko to co my, wszystko jej smakuje i oby tak dalej. Od cyca odstawiłam ją jak miała 9 miesięcy i teraz dostaje mleko mm tylko raz dziennie na wieczór.
To chyba tyle
podsyłam zdjęcia
Pozdrawiam
Obiecuję nadrobić trochę i się udzielać częściej
 

Załączniki

  • DSC05460.jpg
    DSC05460.jpg
    46,7 KB · Wyświetleń: 82
reklama
weraale cudna dziewczynka :-) Wpadaj czesciej kochana.Nie czesto sie udzielamy,ale wiadomo....nasze dzieciaczki troche czasu pochlaniaja ;-)

Ja tez pokaze wam mojego 8-miesiecznego smyka :tak:I od razu pochwalimy sie zebolkiem :cool2:

IMAG0003.jpg
 
Przesliczne te wasze dzidziolki.

Wera- tak se porownalam wzrost naszych pociech i moj 4,5 miesieczny synek ma ten sam wzrost co twoja roczna corcia. On chyba bedzie mial 2 metry jak tak szybko bedzie rosl.

Kotek- ile cm ma twoj dominis?
 
Lolitko moj Dominic ma 70cm,wazy prawie 8kg. Ubranka uzywam juz na 74cm, wole zeby mial luzniej.Zreszta on strasznie nie lubi sie ubierac,wiec nie wciskam go w rozmiar 68.Normalnie maly nudysta,najchetniej z gola pupa by latal hehe.
 
Kurde- to moj synek to jakis wielkolud. Urodzil sie 53cm. Teraz w 4.5 miesiaca ma juz 72cm. A wazy tez 7kg. Taki szczypiorek z niego- dlugi i chudy
 
lolitko wyglada na to ze synus bedzie wysoki,ale to po rodzicach zapewne :tak:

Moj maluch w lozeczki juz na nozkach staje :szok: Ze tak powiem strasznie szybko mi to wszystko leci,niedawno uczyl sie przekrecac z brzuszka na plecy a teraz juz na nogi sie pnie.Ja juz mysle o drugim dzidziusiu,bo ten cos mi za szybko rosnie ;-) Mysle ze w nastepnym roku zaczniemy dzialac naturalnie.Mam nadzieje,ze sie uda,bo jak nie, to ciezko mi bedzie emka przekonac do drugiego in vitro:baffled:

Aaaaa no i odstawilam juz malucha od cycka,tak na amen.Ajc korci mnie zeby ten ostatni raz dac mu cycusia,ale wiem,ze nie moge sie zlamac. Musze troche mleka sciagac wieczorami,zaczelam od 100ml z dwoch piersi a wczoraj tylko 60ml i jest ok.Cycuchy nie bola i czuje,ze pokarm zanika. Maluch sztuczne mleko je od 4 dni:tak:
 
witajcie. podczytuje was czasem ale sie nie udzielam bo wy wszystkie juz macie dzieciaki i troszkę inne problemy... czy nie zaglądają tu dziewczyny które teraz są w ciąży po ivf?

u nas wszystko ok dzidzia rozwija sie prawidłowo i własnie zaczynam 4 miesiąc ciąży- suwak trochę sie spóźnia:(
 
Kotek- mnie tez bedzie brakowac karmienia. To jest cudowna sprawa.

Aniolek- w ciazy nie jestem ale juz o niej mysle:) pisz smialo
 
reklama
Do góry