reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Hej ciezaróweczki ! U nas wszystko dobrze..zdarza sie jeszcze puscic pawia ale jest juz coraz lepiej..waga poki co nie drgneła z czego sie ciesze, bo przeciez przyjdzie czas na tycie jeszcze hehe...buziaki
 
reklama
Lolitko, ja tak miałam cichutką nadzieję na Syneczka, mój M nawet nie cichutką, bo wkurzał mnie już gadaniem, że to na pewno będzie Synek. A tu u mamci siedzi Laleczka (tak na 70% :) i teraz oboje jesteśmy prze szczęśliwi... Tak jak Kochana piszesz co by nie było oby zdrowiutkie :)!!! :*
 
Iniia - ja tez z moim M myslelismy, ze bedzie synek...( cala rodzina i znajomi tez tak mowili, ze to musi byc chlopak) :) A jak sie na usg dowiedzialam, ze wszystko z dzidzia ok i ze bedzie dziewczynka, to tez bylam baaardzo szczesliwa. Moj M zreszta tez. Tylko teraz sobie myślę, ze on jednak troszkę bardziej wolałby chłopaka... szczególnie jak trzyma rękę na moim brzuchu i mówi do dzidzi: dawaj z kopa :))
 
hej dziewczynki
Nie było mnie parę dni,bo umarł tato męża i pojechalismy na pogrzeb:-(W rodzinnych stronach męża okazało się,ze siostra jest całkiem rozklejona,cały czas płakała musielismy z mężem praktycznie wszystko załatwiać.Z tego wszystkiego źle spałam po nocach a jak juz było po wszystkim to mnie rozbolał i zaczął twardznieć brzuch:-(Teraz oszczędzam się na maxa.
Co do płci dziecka to intuicja podpowiadała mi,że będe mieć chłopczyka i sprawdziło się:-) Jak rozmawialismy z mężem to nie miało dla nas znaczenia płeć dziecka tylko,zeby było zdrowe.
 
Kasia_30 bardzo współczuję. Dużo teraz wypoczywaj :tak:

Byliśmy wczoraj na USG, maluch rośnie, ma 5 cm i ładnie się rozwija. Świetnie było zobaczyć jak machał rękami i nogami:-) Normalnie się zakochałam:-D

Co do płci do obstawiamy synka (ale to w sumie nie jest dla nas tak naprawdę istotne).
Powoli dokupuję różne rzeczy dla dzieciaka zeby potem nie szaleć na ostatnią chwilę. I już nie mogę się doczekać aż będzie na świecie;-)
 
Lulin dziękuje i gratuluję pieknego widoku:-DJa też juz się nie mogę doczekać narodzin synka,ech trzeba jeszcze troszkę poczekać;-)
 
Witajcie kobitki ;-)
Dawno mnnie nie było na forum, otóz mielismy przeprowadzkę i dopiero co nam podłączyli internet. Cieszę sie ze u was wszystko w porządku. Kasia 30 jejku juz u Ciebie ponad 20 tydz a przed chwilą pisałysmy o badaniach między 11-14 tyg Pamiętasz? ;-)
a tu juz ci połowa ciąży zleciała. Widzę ze dziewczęta zdrowo porodziły wspaniała wiadomosc ;-) Ja idę do lekarza w pon i mam nadzieje ze juz sie dowiemy kto tam sobie mieszka w tym moim brzuszku. Jesli chodzi o dolegliwosci to nie wiem czy pamietacie ale pisalam na poczatku ciąży ze nic a nic mi nie dolega i musze przyznac z radościa ze tak jest do teraz;-) No i z utęsknieniem czekam na pierwsze ruchy malenstwa. Czytałam ze niektóre z Was kupuja juz powoli wyprawkę ja jakos mam opory ale czuje ze po wizycie poniedziałkowej chyba ruszę w wir zakupowego szlaenstwa ;-)
Dziewczynki a teraz zupełnie pytanie z innej beczki. Otóz czy któras z Was prowadzi dział gosp. Ja mam taki własnie problem :baffled: Prowadzę jednoosobową dział i byłam dzis u swojej ksiegowej dowiedziec sie jak najlepiej rozegrac te ostatnie miesiące. Dodam ze termin mam na początek marca i chciałabym popracowac do konca roku jak zdrowie pozwoli i potem zawiesić dział na jakis czas. I mam takie pyt Czy nie wiecie moze jak to jest z płatnosciami składek Czy jak bede teraz płacila większe składki społeczne to podniosą mi trochę zasiłek, Ile miesięcy bym musiała płacic? Jak oni to liczą wogóle... Mozę mamy jakąś ksiegową na forum? Ale chyba w pt i tak pojde do Zusu i ogarne temat ;-) Pozdrawiam ;-)))

 
Ostatnia edycja:
Kasia 30 moje kondolencje.U mnie we wrzesniu minal rok,jak moj tesc nie zyje.Byly ciezkie chwile,ale teraz juz jest lepiej.Czas leczy rany.
lulin fajnie ze maluch do was zamachal :-) Takie pierwsze usg w pamieci zostaje do konca zycia :tak:Ja mam niedlugo usg.....7.10.Zobacze co tam u mojego synka slychac,teraz to juz pewnie chlop jak dab :tak: A taki maly chomiczek z niego byl;-)
martula82 witaj po dlugim czasie. Co do problemu,to nie pomoge bo nie wiem nic na ten temat....

No a u mnie ok.W sumie bez zmian...zeberka pobolewaja,czasami w podbrzuszu ciagnie,skorcze brzuszka 5 do 8 razy w ciagu dnia,po okolo minucie.No ale to normalne,wiec niczym sie nie martwie.Maluszek zaczyna czesciej sie wypychac,przeciagac,coraz mniej kopie,ale jak juz zasunie kopniaka to ho ho ho,ma sile chlopak ;-)
I o dziwo,mam chyba teraz najwieksza ochote na sex:-D Sama sie sobie dziwie,bo brzuszek wystaje,wiec za bardzo nie mozna poszalec;-)No ale tak mam,ku wielkiej radosci meza mego hehe,bo chlopina mial ciezko przez te ostatnie pol roku:-p
Kupilam sobie ostatnio 2 staniki do karmienia:-D Sa mega brzydkie,syski wygladaja w nich koszmarnie hehe,ale jakos powalcze,bo faktycznie sa wygodne,nigdzie nie uciskaja.Dostepne u mnie w sklepach w dwoch kolorach,czarny albo bialy wow :-D Wskoczylam dzis na wage.30tc i 9kg na plusie ;-)

Milego dnia ciezaroweczki:-)
 
Martula uff dobrze, że jesteś, o zniknęłaś na tyle czasu, zastanawiałam się co z Tobą! Cieszę się, że wszystko oki. Co do płci dzidzi to mi już w 12 tc próbował ustalić, a w 16 tc się potwierdziło i tak na 70% będzie Córa :). Myślę więc, że jak Twoje maleństwo się dobrze ułoży to się dowiesz i wtedy koniecznie daj znać! Jeśli chodzi o działalność to nie pomogę

Kochane ja mam taki problem, że dalej nie wiem czy czuję te ruchy czy nie. Coś się czasem przelewa, czuję jakieś delikatne muśnięcia, ale sama nie wiem czy sobie nie wmawiam, albo czy to nie jest coś innego... To moja 2 taka donoszona ciąża i chyba już powinnam wiedzieć co czuję a tu lipa ;/. We wtorek mam wizytę, może lekarz mnie jakoś uspokoi. Panikara ze mnie ;/
 
Ostatnia edycja:
reklama
iniiia ...ja poczułam coś tak jak Ty dopiero w 16 czy 17 tygodniu właśnie...ale tak porządnie to dużo późńiej a też mi mówili że przy drugim będę czuła wcześniej.....no i dupencja była...czułam później niż inne:):)Ale za to teraz jak mały daje czadu!!!!!!!!!!! Mówię Ci zatęsknisz za spokojem w brzuszku bo jak ja nieraz kopa dostanę to amen...:):):)
czarnykot ja też kupiłam dwa obleśne staniki:):):)biały i czarny właśnie...innych nie było he he....a z wygoda średnio...tzn. niby cycuchy trzymają ale czasami mnie te szwy drapią albo swędzą...no nie wiem zobaczymy na ile się sprawdzą...będę łazić najwyżej bez...i będę wyglądać jak baba ze wsi z syskami do pępka.....:)

A co do skurczy...ja miewam jakieś:(w ciągu dnia po kilka razy , czasami nawet do 10 ...trwają zaledwie kilka sekund 2-3 ,ale przypominają bóle @.....nie za wcześnie na takie skurcze????????????
 
Do góry