reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

lolitko o kurcze,no to niezle cie boli:eek: Chodzi o bole podbrzusza,brzucha tak?Nie wiem moze wiecej odpoczywaj,chociaz i tak pewnie duzo lezysz. Zostal pewnie tylko paracetamol,bo w skandynawi nic innego nie potrafia poradzic....
Ciesze sie ze twoj dzidziulek super rosnie:tak: Uwazaj na siebie :tak:
 
reklama
bol ogromny w calym brzuchu... w nocy spac dzis nie moglam, z rana jeszcze gorzej jak mnie chwycilo w drodze do szpitala to puscilo po 2 godzinach... nie wiem co to za dziadostwo... troche sie tym martwie ale z drugiej strony co robic - nic...

poki co biore nospe bo se kupilam wiecej w polsce i jeszcze mam. no i dupka zaczne brac jak tylko bede go miala. te dupki tu kazali nie brac:( powiedzieli ze w ciazy sie progesteronu nie bierze !!!! rozumiecie jakie tu sa matoly? zlewam ich i bede brala....
 
Asiiek spokojnie czekaj na wizyte środową i nie martw się zbytnio, morfologią i moczem.W ciąży trochę sie to zmienia.Ja mam obnizone leukocyty,podwyzszone neutrofile.Mój lekarz mówił,ze w ciązy zmienia się wszytsko nie ma powodu do paniki.Pokażesz wyniki swojemu a on na pewno ci coś doradzi:-)
 
Kasiu ja sie nie stresuje bo wiem, ze w ciazy parametry sa inne ..
Lolitka wspolczuje tych boli...ja dzisiaj cały dzien przelezałam plackiem, masakrycznie sie czuje ;//
 
czesc mamuski;-)

No i zaczelam 31tc :-) Wraz z wejsciem w kolejny tydzien ciazy,pojawila sie i siara z piersi :tak: Juz druga noc budze sie z plamami na koszulce,fajnie bo bardzo chcialabym karmic piersia.Mysle wiec,ze to dobry znak jak na ten moment ciazy:-) Cos czuje ze bede miala mega mleczarnie po porodzie hehe. A jak narazie ,to jutro musze wybrac sie po wkladki do stanika;-)

Milej niedzieli :-)
 
czarnykot
ta siara to dobry znak, ja już miałam w 28tc a teraz mam tyle mleka że cieknie mi po brzuchu, i niestety taki nawał też jest niedobry a mała za mało mi spija :confused2:

byłyśmy dzisiaj na pierwszej wizycie u pediatry i córeczka przytyła 1kg, czyli książkowo :-), została zaszczepiona i teraz tylko czekać na jej reakcję po szczepieniu ;-)
 
cześć dziewczynki:-)
lolitko to faktycznie nieciekawie jak tak Cię boli..może faktycznie odpoczywaj więcej.
a ja byłam na kolejnej wizycie usg.. Moje Maleństwo ma już 19mm, dwa tygodnie temu niecałe 5 mm wielkości, więc rośnie jak na drożdżach:-) serduszko pięknie bije więc jest ok:-)
 
czarnykot - dobrze świadczy taka wczesna siara, przynajmniej wiesz że będziesz mogła karmić. A u mnie jeszcze nic....
I apel do dziewczyn które narzekają na brak objawów w ciąży... Nie martwcie się, w końcu przyjdą:-)
Ja też bezobjawowo przechodziłam ciążę, a teraz od 2 tyg nogi i ręce spuchnięte, w w dodatku strasznie mi cierpną, M już mi zabronił myć naczynia bo się boi że wszystko wytłukę,bo nie mam czucia w dłoniach... No i do tego wszystkiego doszła zgaga, ech ...
I kto by pomyślał że te objawy cieszą zamiast dokuczać!!! Bo przecież tyle lat na nie czekałam:-):-):-)

tradycyjnie proszę o kciukaski na jutro, bo mam wizytę u mojego dr. Mam nadzieję że z panienkami wszystko ok :tak:
 
dziewczyny

tak se czytam o waszych wynikach moczu itd.... a tutaj wogole tego nie badaja???? zadnych leukocytow ani nic.... nastepna wizyte usg mam doppiero w 19 tygodniu ciazy... i to tylko usg... sama nie wiem czy to u nas za duzo badan sie robi czy tutaj za malo bo jakies duze roznice sa.
 
reklama
Czy ja wiem, czy u nas robi sie duzo badan hmmm...ja miałam dopiero pierwszy raz badany mocz i morfologie w ciazy wczesniej miałam przed transferem..a kiedy kolejne to nie mam pojecia..
 
Do góry