reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasia30 - masz racje, kupowanie ciuszkow to nie lada frajda. U Ciebie to juz 3-ci miesiac, lada chwila bedziesz kompletowac ubranka. Ja nawet nie mialam jeszcze USG wiec na razie mysle o pecherzyku i serduszku a potem zaczna sie kolejne oczekiwania...
 
reklama
Witajcie mamuski :)

U mnie po staremu,czas leci do przodu,ja puchne i nabieram kraglosci hehe.Narazie na plusie tylko 2 kilo,zastanawiam sie czy to nie za malo? No ale przeciez jem normalnie,wsowam wszystko na co mam ochote,widocznie taka moja ciaza.Zaczelam 17tydzien.Matko...ale zlecialo :tak: Dodaje zdjecie mojego brzucholka i serdecznie Was pozdrawiam :)
DSC01188.jpg
 
Melduję się po wizytce. Maluszki mają się dobrze, pływają każdy w swoim baseniku :)
Ale złośliwce nie chciały pokazać mamusi i tatusiowi kim są:-), takie łobuzy. Szturchaliśmy je żeby sobie je popodglądać no i pan dr stwierdził że na 80%dwie dziewuszki:-), no ale mamy się jeszcze nie nastawiać, bo to nie jest pewne. Może za 4 tygodnie dzieciaczki będa łaskawsze i pokażą się z przodu:-D. Najważniejsze że mają się dobrze i wygodnie im u mamusi pod serduszkiem.
Pozdrawiam:happy2:
 
eweli1982-> gratuluje dobrych wiadomosci. Co do plci, to czasami lepiej poczekac troszke i wiedziec na pewno, niz gdyby lekarz mial zgadywac
czarnykot-> super brzusio
 
eweli1982 super ze Twoje maluszki maja sie dobrze :-) U mnie usg dopiero 5 lipca i mam nadzieje,ze maluch zechce pokazac swoja plec;-) Jak narazie nachodzi mnie coraz wieksza ochota na kupowanie ciuszkow :tak:Jak narazie jeszcze nic nie mam,ale cos czuje,ze jak wejde do sklepu ,to wyjde z pustym portfelem;-) Daletgo poczekam chyba do usg i jak juz bede wiedziala,co nosze pod serduszkiem,to wpadne do sklepu i zaszaleje :-p

Pozdrawiam i milego dnia dla wszystkich:-)
 
Hej babenki....a ja już wózek zamówiłam:):)wiem wiem głuupia jestem ale nie mogłam się powstrzymać...czeka się około miesiaca na ten model więc tak zupełnie wcześnie w domu go nie bedę miała...:)I już parę ciuszków pokupowałam, nie mogę się poprostu opanować jak wejdę do takiego sklepu:)Marzyłam o tym i teraz wreszcie mogę:):):)
 
ptencer wlazłam na link żeby cię pooglądać ale nie umiem cię znaleźć :( :zawstydzona/y:

czarnykot-śliczny brzusio :)

pozdrawiam ciężaróweczki....:-D
 
Eweli super,że maluszki są zdrowe,to najwazniejsze:-)
Czarnykot piekny jest twój brzuszek,kobiety w ciązy są takie piękne:-)
Vane faktycznie u mnie zaczyna się juz 3 miesiąc:-),nie martw się wszystko będzie dobrze,ja tez martwiłam się 1 usg,czy bedzie pecherzyk ciązowy,2 usg czy bedzie biło serduszko,teraz martwie się kolejnym usg czy z dzidzią wszystko ok. Taki juz nasz chyba los,że ciągle się martwimy:baffled:
Szarlotka skoro ci sie ten wózek tak bardzo podobał i miałaś go juz wczesniej na oku,to słusznie,ze go kupiłaś:-Da jak ten wózek wygląda?
 
reklama
Kasia_30 on się nazywa Roan Marita....cały granatowy...:)
Roan Marita sl-14 na tej stronie nie ma spacerówki pokazanej...ale kupiłam a w zasadzie dopiero zamówiłam ze spacerówką i ze śpiworkiem :):)Może nie zachwyca większości....ale jak ja go zobaczyłam w sklepie to zachorowałam na niego, a poza tym młody przyjdzie na świat zimą i nie chciałam wózka ze skrętnymi kółkami tylko tradycyjny:)jakoś tak mam sentyment do tych modeli przypominających stare wózki....:)Nie lubię nowoczesności za bardzo...:)Nawet w domu mam wszystko albo przynajmniej zdecydowaną większość w stylu antyków::):):)za chwilę ja tez już antyk będę....:)
 
Do góry