reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Kasia_30 ja robię zawsze z kiszonej kapustki:):)....
A co do smaków i płci...u nas chłopak będzie i na samym początku ciąży żarłam cytryny ogórki małosolne i kwasek cytrynowy z torebki ..palcem!!!!:):)teraz już różnie mam smaki...dzisiaj na wate cukrową na przykład...:)
 
reklama
teraz to mnie załatwiłyście na amen :) łazanki, czereśnie, kalarepka ... i bób ... o matko aż mi ślinka leci. A tu w uk, to te rozmrożone czereśnie i truskawki ... to nie to samo co polskie!!! chyba muszę zamówić paczkę u mamusi :) Trzymajcie się i cieszcie polskimi pysznościami!
ps. czy pływanie w morzu też grozi infekcjami?
 
Szarlotka - na pewno Tatus sie ciezy z meskiego potomka:-D...chlopaczki tez sa fajniusie.
Matylda - ja tak samo jestem " na wygnaniu " i moge sobie tylko pomarzyc o smakolykach opisywanych przez dziewczyny. Ja tam daje sobie na luz - moja kilkutygodniowa dzidzia juz kapala sie w slonych wodach morskich. Fakt, trzeba uwazac, ale nie powinnysmy zyc jak slonie a raczej slonice w skladzie porcelany...
 
Witam wszystkich. Ja również po długiej walce rozpoczynam swoją przygodę z poinvitrową ciążą. Własnie mija 7 tc i chyba dopiero teraz dociera do mnie, że to się dzieje naprawdę :-)
 
Laura gratuluje!!! Super,że Ci się udało i bedziesz mieć bliźnieta:-)
Vane słyszałam,ze jak kobieta je słodkie to bedzie dziewczynka a jak kwasne to chłopiec.Mit mitem,ale moja kuzynka zajadała się kwaśnymi potrawami i urodziła chłopca.Ja wcinam to co kwaśne.Dzisiaj zjadłam sama słoik z ogórkami szwedzkimi domowej roboty.Ogóreczki były przepyszne.Ja jakoś nie mam przeczuc co do płci.Mój mąż chciałby córeczke.
Szarlotka ja również robie łazanki z kiszonej kapusty,ale kiedyś jadłam u znajomych ze słodkiej.
 
Vane - cieszę się, ze współdzielisz mój los emigrantki. Co do słonic :-D, to się z Tobą zgadzam.... tym bardziej, ze póki co nie wyglądam jak słonica :-D... Ty pewnie też nie!
Ogłoszenie drobne - znikam z forum na kilka dni, bo jadę na wczasy. Nie wiem czy Wy będziecie za mną tęsknic, ale ja za Wami BARDZO!
Laura - witaj na forum! Gratulacje dwójeczki !
 
Matylda - bedziemy tesknic...dbaj o Kruszynke i wracaj do nas pelna energii. Laura - ale super nowinki. Kasia - zanosi sie na chlopczyka, ale to tylko gdybanie...najwazniejsze zeby Maluszek byl zdrowy, plec to sprawa drugorzedowa. Kobietki, wyglada na to, ze transfer majowy byl niezwykle owocny...
 
Witajcie kochane!!! A ja mam takie przeczucie że będzie parka:-), chociaż mój mąż twierdzi że 2chłopaków. Na samym początku ciąży wcinałam słojami ogórki kiszone, wyciskałam cytrynę i piłam szklankami a na słodkie mnie naciągało, a na drugi dzień odwrotnie, błagałam męża żeby kupił coś słodkiego a na ogórki i wogóle kwaśne nie mogłam patrzeć he he. Mit mitem ale może się sprawdzi. I może już dzisiaj się dowiem co mi tam w brzusku siedzi, bo o 17 mam kolejne usg i może maleństwa pokarzą już swoją płeć:-). Wszystko mi w sumie jedno, byle zdrowe były, ale już się nie mogę doczekać żeby się dowiedzieć!!!
Dziewczynki trzymajcie mocno żeby wszystko z maluszkami było ok. Ja przed każdym usg schizuję i doczekać się go nie mogę!!!
Pozdrawiam wszystkie gorąco, szczególnie te świerzo zaciążone;-)
 
reklama
Eweli trzymam mocno kciuki,ja też przed każdym usg się denerwuje,więc doskonale Cię rozumiem
Vane to co pisałaś jest absolutną prawdą,najwazniejsze,zeby dziecko było zdrowe.Chociaz fajnie jest dowiedzieć sie wczesniej jakiej płci jest dziecko,można potem kompletowac ubranka dla chłopca lub dla dziewczynki:tak:
Matylda oczywiście bedzięmy za Tobą tęsnić,ale urlop tez jest potrzebny,wypoczywaj i nabieraj sił i wracaj do nas szybko
 
Do góry