reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

no to ja juz po....ach szkoda ze to juz po bo moglabym w ten ekran patrzec godzinami a teraz wlepiona w pierwsze zdjecie naszej fasolki! ma juz 7.5mm i mocno bije serducho! co za widok! juz sie nie moge doczekac nastepnej wizyty! troszke sie uspokoilam ale ciekawe na jak dlugo:-D

Gratuluję kochana tego pięknego serduszka:-). Zgadzam się z Tobą, to najpiękniejszy widok na świecie!!! Pomyśl sobie że na następnej wizycie maluszek będzie już machał do ciebie łapkami i pewnie już usłyszysz serducho!!!
 
reklama
wera86 u mnie 15tc też postanowiłam już pomału rozglądać się za ciuszkami tak jak napisała kwiat lotosu też nie jestem przesądna wolę pomalutku kupować a nie czekać na ostatnią chwile dziś kupiłam pajacyk, body i czapeczkę w neutralnych kolorach nie znam jeszcze płci więc kolory różowy i niebieski jak na razie odpadają.
kwiat lotosu na pewno się wyrobicie z tego co piszesz to już masz tego naprawdę sporo wera86 w sumie też masz już sporo fajnie.
 
Aniija to gratulacje:):)ja teraz w kolejce do 3 czerwca z usg...i też miewam już czasami stracha....ale też mam ogromną nadzieję że wszystko będzie oki:)
 
aniija
GRATULUJĘ serduszka !!! :-) teraz takich pięknych chwil będzie już tylko coraz więcej

Kasia
czekamy teraz na Twoje cudowne wrażenia

A to mój dzisiejszy zakup ;-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 88
  • 3.jpg
    3.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 78
Czesc dziewczynki kochane,wpadlam was odwiedzic na chwilke na razie ale mam nadzieje,ze 5 czerwca to sie tu przeprowadze na stale bo tak testuje.Jak sie czujecie wszystko w pozadku u wszystkich was? Zakupy widze i zakupy super!!!!trzymajcie kciuki jeszcze do was dolacze!!!!!!!!Buzka!!!!!
 
anija-> gratuluje serduszka:-) za pare dni zaczniesz myslec jak jeszcze dlugo do kolejnego USG i odliczac kolejne dni:-)wszystkie tak mamy:-)
wera86-> super zakupy poczynilas, sliczne te rzeczy
kwiat_lotosu-> ale masz juz duzo rzeczy, ja w sumie poza kilkoma ciuszkami zo jeszcze nic. Czekam do kolejnego USG 6 czerwca i potwierdzenie plci i zabiera sie za zakupy:-)
kama35-> juz grzejemy dla Ciebie miejsce w naszym gronie i dla bzzz i lolitki rowniez
a my zaczynamy dzisiaj 5 miesiac:-)
 
reklama
anija brawa dla maleństwa :)

wera86 śliczne ciuszki, dla dziewczynek są fajniejsze, można je super stroić :) Ja moich kawalerów też chcę fajnie ubierać, ale jednak to nie to samo co te wszystkie kokardki, opaski, kucyki, falbaneczki itd :)

boze jak się objadłam..nawet leżeć mi ciężko..kara za moje łakomstwo :wściekła/y:
 
Do góry