reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

no to ja juz po....ach szkoda ze to juz po bo moglabym w ten ekran patrzec godzinami a teraz wlepiona w pierwsze zdjecie naszej fasolki! ma juz 7.5mm i mocno bije serducho! co za widok! juz sie nie moge doczekac nastepnej wizyty! troszke sie uspokoilam ale ciekawe na jak dlugo:-D

Gratuluję kochana tego pięknego serduszka:-). Zgadzam się z Tobą, to najpiękniejszy widok na świecie!!! Pomyśl sobie że na następnej wizycie maluszek będzie już machał do ciebie łapkami i pewnie już usłyszysz serducho!!!
 
reklama
wera86 u mnie 15tc też postanowiłam już pomału rozglądać się za ciuszkami tak jak napisała kwiat lotosu też nie jestem przesądna wolę pomalutku kupować a nie czekać na ostatnią chwile dziś kupiłam pajacyk, body i czapeczkę w neutralnych kolorach nie znam jeszcze płci więc kolory różowy i niebieski jak na razie odpadają.
kwiat lotosu na pewno się wyrobicie z tego co piszesz to już masz tego naprawdę sporo wera86 w sumie też masz już sporo fajnie.
 
Aniija to gratulacje:):)ja teraz w kolejce do 3 czerwca z usg...i też miewam już czasami stracha....ale też mam ogromną nadzieję że wszystko będzie oki:)
 
aniija
GRATULUJĘ serduszka !!! :-) teraz takich pięknych chwil będzie już tylko coraz więcej

Kasia
czekamy teraz na Twoje cudowne wrażenia

A to mój dzisiejszy zakup ;-)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    11,8 KB · Wyświetleń: 89
  • 3.jpg
    3.jpg
    12,3 KB · Wyświetleń: 80
Czesc dziewczynki kochane,wpadlam was odwiedzic na chwilke na razie ale mam nadzieje,ze 5 czerwca to sie tu przeprowadze na stale bo tak testuje.Jak sie czujecie wszystko w pozadku u wszystkich was? Zakupy widze i zakupy super!!!!trzymajcie kciuki jeszcze do was dolacze!!!!!!!!Buzka!!!!!
 
anija-> gratuluje serduszka:-) za pare dni zaczniesz myslec jak jeszcze dlugo do kolejnego USG i odliczac kolejne dni:-)wszystkie tak mamy:-)
wera86-> super zakupy poczynilas, sliczne te rzeczy
kwiat_lotosu-> ale masz juz duzo rzeczy, ja w sumie poza kilkoma ciuszkami zo jeszcze nic. Czekam do kolejnego USG 6 czerwca i potwierdzenie plci i zabiera sie za zakupy:-)
kama35-> juz grzejemy dla Ciebie miejsce w naszym gronie i dla bzzz i lolitki rowniez
a my zaczynamy dzisiaj 5 miesiac:-)
 
reklama
anija brawa dla maleństwa :)

wera86 śliczne ciuszki, dla dziewczynek są fajniejsze, można je super stroić :) Ja moich kawalerów też chcę fajnie ubierać, ale jednak to nie to samo co te wszystkie kokardki, opaski, kucyki, falbaneczki itd :)

boze jak się objadłam..nawet leżeć mi ciężko..kara za moje łakomstwo :wściekła/y:
 
Do góry