reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Help ! Odparzyly mi Werkę w żłobku mega mocno albo jej nie przebrały dość często albo tarły innymi chusteczkami niż nasze bo Werka wszystkich nie toleruje . Zwracałam uwagę żeby woda i wacikami ja wycieraly ale wiadomo można mówić 🤦byłam u naszej lekarki dała maść na.recepte pimafucort na zmianę smaruje i sypie mąka ziemniaczana 🤦no wiadomo pierwszy dzień dziś tej maści to nie widać nic czy lepiej czy jak ale taki ogień że do dermatologa mała zapisałam na poniedziałek. Macie jakieś swoje sposoby ?
A moze pila cos innego?Moja miala w zeszlym roku na swieta meega odparzenia z bablami.Wygladalo to strasznie,nie dala sie myc smarowac.Tragedia.A odparzyla sie pociem.Pila kompot i to ja odparzylo.Smarowalam za kazdym razem bepanthenem i mimo wszystko kapalismy .Przeszlo na szczescie.Teraz sie odparza jak np.zje duzo malin.W kompocie tez byly maliny.Wiec to nie musi oznaczac ze kobity zlobku jej nie przebieraly tylko moze cos zjadla i robiac kupe ja odparzylo.
 
reklama
Help ! Odparzyly mi Werkę w żłobku mega mocno albo jej nie przebrały dość często albo tarły innymi chusteczkami niż nasze bo Werka wszystkich nie toleruje . Zwracałam uwagę żeby woda i wacikami ja wycieraly ale wiadomo można mówić 🤦byłam u naszej lekarki dała maść na.recepte pimafucort na zmianę smaruje i sypie mąka ziemniaczana 🤦no wiadomo pierwszy dzień dziś tej maści to nie widać nic czy lepiej czy jak ale taki ogień że do dermatologa mała zapisałam na poniedziałek. Macie jakieś swoje sposoby ?
Spróbuj że dwa dni tą Maścią i zobacz czy zadziała.
Nie ma sensu co chwilę zmieniać, chyba że nie będzie poprawy. Smarować i wierzyć , zrobić w domku ciepłej i niech z gołą pupa lata. Siuśki się zmywają ;)
 
Help ! Odparzyly mi Werkę w żłobku mega mocno albo jej nie przebrały dość często albo tarły innymi chusteczkami niż nasze bo Werka wszystkich nie toleruje . Zwracałam uwagę żeby woda i wacikami ja wycieraly ale wiadomo można mówić 🤦byłam u naszej lekarki dała maść na.recepte pimafucort na zmianę smaruje i sypie mąka ziemniaczana 🤦no wiadomo pierwszy dzień dziś tej maści to nie widać nic czy lepiej czy jak ale taki ogień że do dermatologa mała zapisałam na poniedziałek. Macie jakieś swoje sposoby ?
Kajtek też ostatnio mi soe dwa razy mocno odparzył, co się u nas bardzo rzadko zdarzało. Nic nie pomagało, a na dodatek miał mocne odparzenie w samej pachwinie. Nakladalam maść i duzy wacik na to, żeby pampers nie podrażniał. Maść dostałam od koleżanki. Jakieś cudo robione w aptece. Pomogło po dwóch dniach a kumpeli po jendym dniu😊.
Masz tu screena recepty z czego ta masc. Niech ci lekarz przepisze
 

Załączniki

  • received_169370502883999.jpeg
    received_169370502883999.jpeg
    76,8 KB · Wyświetleń: 68
Dziewczyny A co na zęby ?
U nas chyba idą, bo niedawno maruda , brzydkie kupy A dziś ciężka noc i płacz w dzień. Jak nie moje dziecko ;(. Gorączki nie ma . Jak mu pomóc??
Gryzaków nie chce za bardzo lepsze palce.
 
Dziewczyny A co na zęby ?
U nas chyba idą, bo niedawno maruda , brzydkie kupy A dziś ciężka noc i płacz w dzień. Jak nie moje dziecko ;(. Gorączki nie ma . Jak mu pomóc??
Gryzaków nie chce za bardzo lepsze palce.
Żel dentinox, tylko trzeba go trzymać w lodowce, zimno tez ukoi trochę bolące dziąsła 🙂 dużo pic wody, a jak ciężko przechodzi to na noc po prostu podaj nurofen, przeciwbólowo i przeciwzapalnie, jak ma niesprzespana noc, to nie dziwne, ze marudzi w ciągu dnia.
 
Żel dentinox, tylko trzeba go trzymać w lodowce, zimno tez ukoi trochę bolące dziąsła 🙂 dużo pic wody, a jak ciężko przechodzi to na noc po prostu podaj nurofen, przeciwbólowo i przeciwzapalnie, jak ma niesprzespana noc, to nie dziwne, ze marudzi w ciągu dnia.
Od 2 już spał z nami . I spał do rana z pobudka na karmienie. Dałam pedicetamol , zobaczymy czy pomoże. Idę do apteki
Biedne te maluszki .
 
Dzis dziecie mialo drzemke wiec wzielam sie za zakupy przez internet.Oczywiscie i dla Misi i dla siebie.Czy Wam tez notorycznie dzieci wyrastaja ze skarpet?🤦‍♀️Musialam zaopatrzec Miske w skarpety i bluzeczki na dlugi rekaw bo body to juz od lata nie nosi.A tego non stop potrzeba.
 
reklama
Dzis dziecie mialo drzemke wiec wzielam sie za zakupy przez internet.Oczywiscie i dla Misi i dla siebie.Czy Wam tez notorycznie dzieci wyrastaja ze skarpet?🤦‍♀️Musialam zaopatrzec Miske w skarpety i bluzeczki na dlugi rekaw bo body to juz od lata nie nosi.A tego non stop potrzeba.
U nas skarpetki ktoś zjada. Zwłaszcza pojedyncze sztuki 🤣🤣 nie mogę wrzucić tutaj foto, mam takie jedno 50 par skarpetek na wyprzedaży kupiłam. Syn mówi że już nie ma, a córka ma chyba ostatni wagon bo mocno za duże.
 
Do góry