reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Laski jak myslicie nie isc na wybory, bo nie ma na kogo glosowac i takie tam… Tu fajna akcja, ankieta wsrod kandydujacych pod katem wspierania potrzeb kobiet. Rzuccie okiem, glosujacie…
 
reklama
Laski jak myslicie nie isc na wybory, bo nie ma na kogo glosowac i takie tam… Tu fajna akcja, ankieta wsrod kandydujacych pod katem wspierania potrzeb kobiet. Rzuccie okiem, glosujacie…
Ja wlaanie chyba nie pojde bo nie chce glosowac na "mniejsze zlo".nie jestem przekonana do zadnej partii czy kandydata.Mam troche czas wiec jeszxze sie zastanawiam.
 
Ja wlaanie chyba nie pojde bo nie chce glosowac na "mniejsze zlo".nie jestem przekonana do zadnej partii czy kandydata.Mam troche czas wiec jeszxze sie zastanawiam.
tez tak mysalalm, ale za duzo jest w grze. Pis rzadzacy z konfedercja to wg mnie koniec demokracji i koniec praw kobiet. Wiex tak, lepiej zaglosowac na mniejsze zlo wg mnie. Obojetne czy na ko czy na lewice czy na trzecia droge, byle na jedna z tych partii zeby glos sie “nie zmarnowal”
 
tez tak mysalalm, ale za duzo jest w grze. Pis rzadzacy z konfedercja to wg mnie koniec demokracji i koniec praw kobiet. Wiex tak, lepiej zaglosowac na mniejsze zlo wg mnie. Obojetne czy na ko czy na lewice czy na trzecia droge, byle na jedna z tych partii zeby glos sie “nie zmarnowal”
Myślę tak samo jak ty i idę głosować żeby tylko ten mały ch.ujek nie wygrał
 
Ja wlaanie chyba nie pojde bo nie chce glosowac na "mniejsze zlo".nie jestem przekonana do zadnej partii czy kandydata.Mam troche czas wiec jeszxze sie zastanawiam.
a i tu mozesz sobie walnac test i zosbczyc komu najblizej do Twoich pogladow:

 
tez tak mysalalm, ale za duzo jest w grze. Pis rzadzacy z konfedercja to wg mnie koniec demokracji i koniec praw kobiet. Wiex tak, lepiej zaglosowac na mniejsze zlo wg mnie. Obojetne czy na ko czy na lewice czy na trzecia droge, byle na jedna z tych partii zeby glos sie “nie zmarnowal”
Dokładnie!! To bardzo ważne, ja już namówiłam siostrę, przyjaciółkę, które nigdy nie były głosować bo się nie znają na polityce 🙄 idźcie kobiety, bo za niedługo zabiorą nam prawo do głosowania, bo do decydowania o sobie już po części zabrali.
 
Dokładnie!! To bardzo ważne, ja już namówiłam siostrę, przyjaciółkę, które nigdy nie były głosować bo się nie znają na polityce 🙄 idźcie kobiety, bo za niedługo zabiorą nam prawo do głosowania, bo do decydowania o sobie już po części zabrali.
dokladnie tak. Ja mysle, ze ludzie naprawde nie da swiadomi jak duzo tu mozemy stracic.
Ja nie glosuje od lat. Nie mieszkam w Pl, nie mam zamiaru wracac, wiec zakldam, ze to nie moja decyzja. Ale tym razem, mam ogromne poczucie, ze powinnam. Ze naprawde moze zrobic sie zle…
 
A ja sie pochwale moim dzieciem😄
Dzisoaj miala poerwsze zajecia z rytmiki z.profesjonalna pania.I widac na filmach ze wykonuje to co pani pokazuje.Ona uwielbia tanczyc wiec chyba bedzie lubila te zajecia.A jutro gimnastyka korekcyjna😅
 
Jeszcze w kwestii wyborów. Jeśli nie macie ochoty brać udziału w referendum należy odmówić przyjecia karty. Inaczej wasz głos nawet jeśli nic nie zaznaczcie będę liczony do frekwencji. W zasadzie jest to niezgodne z prawem bo nasza kochana władza będzie wiedziała kto odmówił głosowania w referendum, a więc z dużym prawdopodobieństwem był przeciw partii rządzącej.
 
reklama
Jeszcze w kwestii wyborów. Jeśli nie macie ochoty brać udziału w referendum należy odmówić przyjecia karty. Inaczej wasz głos nawet jeśli nic nie zaznaczcie będę liczony do frekwencji. W zasadzie jest to niezgodne z prawem bo nasza kochana władza będzie wiedziała kto odmówił głosowania w referendum, a więc z dużym prawdopodobieństwem był przeciw partii rządzącej.
A co ty robisz na forum o 4.24, he?😜.
Co słychać?
 
Do góry