reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej
To opowiadaj co u ciebie? Sto lat cię nie ,,widzialam😜
To a ja tak kombinuje od wczoraj czy to ten sam gryzoń z którym w ramie w ramie na wątku się było... mówie nie no nie może być...

Co u mnie? YY starosć :D
Weszłam w in vitro, kupa kasy, nerw i wszystkiego ale za 5 razem pykło...

Wkurza mnie tylko to wstawanie o 6 z bólami głodowymi i opróżnianie lodówki :D
Potem tylko słysze chłopa śpiąc koło 9 "no przecież była jeszcze końcówka chleba, gdzie to jest"
:D :D

Ogólnie czuje się normalnie - apetyt to ja zawsze miałam.

Strach Was tu czytać, bo człowiek będzie wiedział co go czeka :D :D Brrr ;)

A jak się miewa moja fredka milutka?? Ile ma Twoja pociecha?? Opowiadaj no tutaj.
 
To a ja tak kombinuje od wczoraj czy to ten sam gryzoń z którym w ramie w ramie na wątku się było... mówie nie no nie może być...

Co u mnie? YY starosć :D
Weszłam w in vitro, kupa kasy, nerw i wszystkiego ale za 5 razem pykło...

Wkurza mnie tylko to wstawanie o 6 z bólami głodowymi i opróżnianie lodówki :D
Potem tylko słysze chłopa śpiąc koło 9 "no przecież była jeszcze końcówka chleba, gdzie to jest"
:D :D

Ogólnie czuje się normalnie - apetyt to ja zawsze miałam.

Strach Was tu czytać, bo człowiek będzie wiedział co go czeka :D :D Brrr ;)

A jak się miewa moja fredka milutka?? Ile ma Twoja pociecha?? Opowiadaj no tutaj.
ciesz sie poki mozesz jesc😅😅 i obys cala ciaze mogla zajrzec do lodowki😂
 
To a ja tak kombinuje od wczoraj czy to ten sam gryzoń z którym w ramie w ramie na wątku się było... mówie nie no nie może być...

Co u mnie? YY starosć :D
Weszłam w in vitro, kupa kasy, nerw i wszystkiego ale za 5 razem pykło...

Wkurza mnie tylko to wstawanie o 6 z bólami głodowymi i opróżnianie lodówki :D
Potem tylko słysze chłopa śpiąc koło 9 "no przecież była jeszcze końcówka chleba, gdzie to jest"
:D :D

Ogólnie czuje się normalnie - apetyt to ja zawsze miałam.

Strach Was tu czytać, bo człowiek będzie wiedział co go czeka :D :D Brrr ;)

A jak się miewa moja fredka milutka?? Ile ma Twoja pociecha?? Opowiadaj no tutaj.
Ale czad😊. To w którym jesteś tygodniu?
Ja tam też żarłam jak świnia😂
A u mnie co słychać? A no ,,stara bida"😜.
Trafiło mi się wiecznie marudzace dziecię i jest wesoło 🙆‍♀️. W lutym skończy już dwa lata😊
 
Dziewczyny czy t9 mozliwe ze poronienie trwalo 5 dni bez bolu i skurczy?Od wczoraj juz mozna powiedziec po wszystkim.Wiadomo skrzepy byly ale zadnego skurczu.Mam nadzieje ze wszyatko sie wyczyscilo😬
 
Dziewczyny czy t9 mozliwe ze poronienie trwalo 5 dni bez bolu i skurczy?Od wczoraj juz mozna powiedziec po wszystkim.Wiadomo skrzepy byly ale zadnego skurczu.Mam nadzieje ze wszyatko sie wyczyscilo😬
Jeśli tak było, to będziesz pierwsza kobietą o której wiem, że poronienie obyło się bez bóli i skurczy 🤔 i oby tak bylo, mam nadzieję, ze się wszystko oczyściło i będzie dobrze ✊myślę, że skoro dobrze się czujesz, krwawienie ustało i nic nie boli to po prostu poczekaj na wizytę kontrolną i zobaczysz co powie lekarz.
 
reklama
Do góry