reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A jak się macie Wy?? Jak Wam mija wspólny czas?💕💕💕 jak Ci jest mamą być?
Jest cudownie.
Malutki jest taki jak sobie wymarzyłam ;)
Na początku ciężko było po miesiącu złapał katar i miesiąc leczylismy. Potem.szczepienie A teraz ropieje mu oko w zasadzie od urodzenia i mamy już drugie krople. Także zawsze coś.
Ale jest bardzo pogodny i grzeczny. Zdarzają się pojedyńcze dni że jest marudny i niewiadomo o co chodzi. Ostatnio ciagle raczki w buzi .Pogoda dopisuje to spacerujemy.
A jak u was ??
 
Mój ginekolog to był specyficzny bo każdego by leczył tylko Wit D i światłem😂. On nie uznawał żadnych szczepien, bo po co🤦‍♀️
Ale mój rodzinny bardzo mnie namawiał i mówił jak to jest ważne dla noworodka❤️
I tak, nic nie odstawiałam
Dziękuję :) no mój we mnie bardzo mocno wzbudził wątpliwości, doszukiwałam się sekretnego powodu dlaczego odradza ;) ale położna uspokoiła że dla dziecka to jest w 100% bezpieczne więc ostatecznie idę dzisiaj. Trochę w stresie ale idę ,;) a wiem tę np że ten ginekolog nie rekomendował też szczepień na covid w ciąży, mocno odradzał (w najmodniejszej pandemii) a mimo to jego pacjentki się szczepiły. A ta szczepionka na krztusiec (boostrix)jest chyba zdecydowanie bardziej polecana
 
Jest cudownie.
Malutki jest taki jak sobie wymarzyłam ;)
Na początku ciężko było po miesiącu złapał katar i miesiąc leczylismy. Potem.szczepienie A teraz ropieje mu oko w zasadzie od urodzenia i mamy już drugie krople. Także zawsze coś.
Ale jest bardzo pogodny i grzeczny. Zdarzają się pojedyńcze dni że jest marudny i niewiadomo o co chodzi. Ostatnio ciagle raczki w buzi .Pogoda dopisuje to spacerujemy.
A jak u was ??
To wspaniale❤️ Masz tak jak i ja❤️
Ogromnie sie ciesze!!!
Karmisz piersią?
Rewelacja… Nagroda za wszystko!!!
U nas bylo podobnie z katarem tez tyle trwal. Dzis prawie 9 miesiecy i mamy pierwszy ząbek. Nie bylo zle:) te ksiazkowe 3 dni przed z podgoraczkowym stanem a wczoraj gil i dzis juz mega wodnisty. Trzeci w zyciu gil. Najgorszy.

Chodzimy na basen i czuje sie jak mala ryba! Kocha wode od urodzenia. Polecam Ci basen - dla Was rozrywka (szkola taka 4 osobowe max grupy). A dla dziecka wsparcie rozwoju! I kontakt z maluchami.

Ciesze sie strasznie ze jestes szczesliwa❤️
 
To wspaniale❤️ Masz tak jak i ja❤️
Ogromnie sie ciesze!!!
Karmisz piersią?
Rewelacja… Nagroda za wszystko!!!
U nas bylo podobnie z katarem tez tyle trwal. Dzis prawie 9 miesiecy i mamy pierwszy ząbek. Nie bylo zle:) te ksiazkowe 3 dni przed z podgoraczkowym stanem a wczoraj gil i dzis juz mega wodnisty. Trzeci w zyciu gil. Najgorszy.

Chodzimy na basen i czuje sie jak mala ryba! Kocha wode od urodzenia. Polecam Ci basen - dla Was rozrywka (szkola taka 4 osobowe max grupy). A dla dziecka wsparcie rozwoju! I kontakt z maluchami.

Ciesze sie strasznie ze jestes szczesliwa❤️
Tak karmię piersią, mały odzwyczail siebie butelki chciałam ostatnio wyjść i musiałam 3 dni na nowo to uczyć jak się z butelki pije , ale dał radę;). Jednak cycek to wygoda a sciaganie mleka , wyparzanie i mycie laktstor i butelek to dramat. Jedno nie lubię karmić na dworze , jakoś mnie to krępuje. A pogoda ładna i dużo spacerujemy , zostało mi jeszcze parę kg po ciąży do zrzucenia A mam mega ochotę na słodkie nie wiem czy to przez karmienie.
O pierwsze zęby, zaraz zacznie biegać i potem już bunt dwukatka.
A na basen mam zamiar pójść ale chyba jak skończy pół roku.
 
Tak karmię piersią, mały odzwyczail siebie butelki chciałam ostatnio wyjść i musiałam 3 dni na nowo to uczyć jak się z butelki pije , ale dał radę;). Jednak cycek to wygoda a sciaganie mleka , wyparzanie i mycie laktstor i butelek to dramat. Jedno nie lubię karmić na dworze , jakoś mnie to krępuje. A pogoda ładna i dużo spacerujemy , zostało mi jeszcze parę kg po ciąży do zrzucenia A mam mega ochotę na słodkie nie wiem czy to przez karmienie.
O pierwsze zęby, zaraz zacznie biegać i potem już bunt dwukatka.
A na basen mam zamiar pójść ale chyba jak skończy pół roku.
Mi tez zostalo kilka kg. Patrze na kobiety ktore pochudly. A po 9 miesiacach sily coraz mniej a nie wiecej. Ja chyba przez kp i prolaktyne tez mam ochote na slodkie i mam 4Kg w zapasie:( ale teraz nie moge sie odchudzac bo to tylko mnie frustruje.
U Was to jeszcze duuuzo czasu jest na chudniecie:) ale niektore kobiety podczas kp nie mogą schudnac. A i apetyt jest…
My tez od niedawna jedlismy cyca w restauracji kolka razy a ostatnio .. w kosciele😂 ciezko bylo jej sie zawsze skupic na cycu bo w domu drzemki ma
w ciemnosci od 4 m-ca (odmawiala ssania przez rozwoj).
Ale tez proponowalam juz cyca na lawce:)
Mega ze masz wszedzie jedzonko „pod
Reka”😄 korzystaj poki spi Antos na dworze:) my od okolo 5 miesiaca juz tylko zwiedzamy w spacerowce. Sen tylko w domu. Mega czas macie teraz:) pogoda wymarzona!
 
Ostatnia edycja:
W 5 miesiącu dziecko już do spacerówki można?? Właśnie się zastanawiałam kiedy .
Ja już karmiłam na ławce i na zielonej trawce ;)
Jednak nie chce rezygnować całkiem z butelki bo tak mogę chociaż wyjść do lekarza na kontrolę i nie ciągnąć małego;).
Ale mam takie przemyślenia że on za szybko rośnie A.z. drugiej strony jestem bardzo ciekawa jak będzie chodził i gadał;)
A jeść to mi się zawsze chciało ;) , i też mam +4 kg .
Pierwsze zgubiłam szybko , teraz stoi wszystko w miejscu. Przed nami pierwszy wyjazd na wakacje i szukam łóżeczka turystycznego dla takiego malucha
 
W 5 miesiącu dziecko już do spacerówki można?? Właśnie się zastanawiałam kiedy .
Ja już karmiłam na ławce i na zielonej trawce ;)
Jednak nie chce rezygnować całkiem z butelki bo tak mogę chociaż wyjść do lekarza na kontrolę i nie ciągnąć małego;).
Ale mam takie przemyślenia że on za szybko rośnie A.z. drugiej strony jestem bardzo ciekawa jak będzie chodził i gadał;)
A jeść to mi się zawsze chciało ;) , i też mam +4 kg .
Pierwsze zgubiłam szybko , teraz stoi wszystko w miejscu. Przed nami pierwszy wyjazd na wakacje i szukam łóżeczka turystycznego dla takiego malucha
Można do spacerówki ale w pozycji leżącej, w pozycji siedzącej dopiero jak dziecko samo zacznie siadać, przynajmniej tak to powinno wyglądać, ale różne są sytuacje, u mnie synek w gondoli mógłby leżeć do 12 miesiąca życia 🤣 ale córka już w 7 się wyrywała do siedzenia, na szczęście krótko po tym sama zaczęła siadać także nie miałam dylematu 😋
 
Można do spacerówki ale w pozycji leżącej, w pozycji siedzącej dopiero jak dziecko samo zacznie siadać, przynajmniej tak to powinno wyglądać, ale różne są sytuacje, u mnie synek w gondoli mógłby leżeć do 12 miesiąca życia 🤣 ale córka już w 7 się wyrywała do siedzenia, na szczęście krótko po tym sama zaczęła siadać także nie miałam dylematu 😋
w pozycji pollezacej 😉 zeby widzialo, ale nie siedzialo. Ale moja sie ciagle podnosila 🤣
 
reklama
W 5 miesiącu dziecko już do spacerówki można?? Właśnie się zastanawiałam kiedy .
Ja już karmiłam na ławce i na zielonej trawce ;)
Jednak nie chce rezygnować całkiem z butelki bo tak mogę chociaż wyjść do lekarza na kontrolę i nie ciągnąć małego;).
Ale mam takie przemyślenia że on za szybko rośnie A.z. drugiej strony jestem bardzo ciekawa jak będzie chodził i gadał;)
A jeść to mi się zawsze chciało ;) , i też mam +4 kg .
Pierwsze zgubiłam szybko , teraz stoi wszystko w miejscu. Przed nami pierwszy wyjazd na wakacje i szukam łóżeczka turystycznego dla takiego malucha
My w pozycji horyzontalnej jezdzilysmy i nadal jezdzimy tylko pod pupke jest wkladka. Wiec tak jak nizej dziewczyny piszą. Moja nie spala tylko chciala widziec wszystko.
A ile mozna niebo i galezie ogladac😁

Fajnie ze wychodzisz sama.
Tak:(
Za szybko leci ten czas:(
 
Do góry