reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Nawet nienpamietam bo ona jak kaszle to tez czesto wymiotuje.u mojej kolezanki corki tez tak jest do tej pory a corka lat ok.10.wiec taka ich uroda.
aha. To ciezko macie :( ja mam nadzieje, ze to bylo jednorazowe. U nas w domu, brat tak często wymiotowal. Ale on juz tak porzadnie, kilka dni. Tak samo wtedy mowili mamie, ze taka jego uroda. Ze nie wiadomo czemu skoro je to samo co my a nam nic nie jest. Skończyło sie jak mial z 13 lat.
 
reklama
a od kiedy macie takie wymioty? W ogole to kiedys minie? U nas nie było takiej diagnozy... ale moze tez takie cos mamy?
Z mężem myślimy, ze moze z najedzenia tak mial.. bo jednak zjadl tej kaszki rano dość duzo, mleka popil, jeszcze wody po sniadaniu. Moze mial za duzo tego w brzuszku. Przez caly dzien mniej jadl. Dopiero teraz tak porzadnie zjadl przed snem.
pojedyncze wymioty zwlaszcza jak wiesz, ze zjadl duzo to nie jest cos niepokojacego. Zasada jest taka ze przez przynajmniej 30 min po wymiotach nie podajesz nic do jedzenia ani picia. Jesli to zrobisz i znowu zwymiotuje to sama to sprowokowalas. Jesli natomiast mimo nie podania wymioty sie powtorza to juz mozna szukac przyczyny.
Wg mnie szczepienie nie mialo tu nic do rzeczy.
 
Nawet nienpamietam bo ona jak kaszle to tez czesto wymiotuje.u mojej kolezanki corki tez tak jest do tej pory a corka lat ok.10.wiec taka ich uroda.
moja Inka tak miala w nocy, kaszel zawsze oznaczal wymioty. Mucosan nam rozwiazal temat, bo rozrzedza wydzieline, od tamtej pory nocny kaszel nam nie straszny :)
 
pojedyncze wymioty zwlaszcza jak wiesz, ze zjadl duzo to nie jest cos niepokojacego. Zasada jest taka ze przez przynajmniej 30 min po wymiotach nie podajesz nic do jedzenia ani picia. Jesli to zrobisz i znowu zwymiotuje to sama to sprowokowalas. Jesli natomiast mimo nie podania wymioty sie powtorza to juz mozna szukac przyczyny.
Wg mnie szczepienie nie mialo tu nic do rzeczy.
dzieki!!
Nie wiem w sumie czy minelo 30min zanim dalam mu pic.. na pewno musielismy sie przebrac, nosilismy go, zeby patrzec czy nic mu sie nie dzieje wiecej. Dopiero po czasie dalam mu pic. Ale bede pamietac na przyszlosc :)
 
Cześć :) chciałam was zapytać czy szczepiłyście się na krztusiec w ciąży (zwłaszcza biorąc acard i heparynę). Mój lekarz prowadzący mi odradził ze względu na to żeby nie grzebać w immunologii/nie przesadzać w ciąży, ogólnie bez konkretnego argumentu. Powiedział że szczepionka jest bezpieczna i nie ma przeciwwskazań ale na moim miejscu by się nie szczepił. Rozwalił mnie tym totalnie i nie wiem co mam robić :( jak u was?
Również szczepiłam się biorąc acard i clexane. Wszystko ok.
 
Oj ja to czasu nie mam w sumie na nic.w pracy mlyn ale lubie to🤪a z Miska harowa🤦‍♀️dzis poszlysmy bez wozka do zlobka bo wozek parzy😜do tego doszedl katar ktpry w sumie sie nie skonczyl ale teraz jest meczacy.i dzis pani w zlobku jak odbieralam Misie powiedziala zeby zostawic ja jutro w domu.Powiedzialam jej ze ja nie moge maz tez.No tak mnie wkurzyla tym.mam juz 23dni urlopu i nie bede go brac na katar u zdrowego dziecka.poza tym mowic mi o godz.17 zeby jutro zostawic dziecko spowodu kataru w domu to w moim przypadku jest niemozliwe akurat jutro mam 3 spotkania ktorych o godz.17 nie moge odwolac.A wogole to w grupie przedszkolnej jest przypadek ospy🥴Miska nie szczepiona,ja nie chorowalam takze tego🤪dobrze ze maz chorowal i mama ktora w kryzysie moze by i przyjechala.
A jesli chpdzi o adrenalinke w mojej pracy to powiem Wam ze najbardziej boje sie myszy i szczurow.A bylam wczoraj w srodowisku gdzie pani nie dosc ze ma smieci w domu i nie mozna zrobic kroku-o takich sie slyszy i oglsda w tv😉-to jej bratanica mi mowi ze w mieszkaniu sa szczury🐀🐀Myslalam ze umre😱😱 21 wiek stolica Polski,ulica pieknych bogatych domow...JA PIER...LE🤦‍♀️🤦‍♀️
Ale jazda zs szczurami….. ucieklabym!!!

A czemu nie szczepilas Miśki na ospe??
 
Ale jazda zs szczurami….. ucieklabym!!!

A czemu nie szczepilas Miśki na ospe??
Hehehe taka praca😅
Nie szczepilam bo jak poszlam szczepic bo jakos tak ....sama nie wiem.Trudno u nas sie tez wbic na szczepienia nawet te obowiazkowe.A ze jedne odkladalam ze 3 razy to sie jakos zniechecilam.Teraz mamy 13 czerwca ostatnie to moze wtedy.
 
reklama
Hehehe taka praca😅
Nie szczepilam bo jak poszlam szczepic bo jakos tak ....sama nie wiem.Trudno u nas sie tez wbic na szczepienia nawet te obowiazkowe.A ze jedne odkladalam ze 3 razy to sie jakos zniechecilam.Teraz mamy 13 czerwca ostatnie to moze wtedy.
No podobno warto. Ja planuje swoją szczepic ale mozna po roczku dopiero
 
Do góry