reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Aaa, i chciałam powiedzieć, ze Kajtus zaczął już chodzic na calego. Od miesiąca próbował po kilka kroczków a dziś zaczął latać po całej chacie😱. Jesssu, a ja taka nieuczesana😱🙆‍♀️😂
Ma 13 miesięcy więc to ani szybko ani późno. Mojej siostry pierwszy syn też zaczął chodzic w 13 miesiącu, a drugi syn w 8-mym😱.
A u was jak było?
Super👍👍👍Kajtus zuh😘
U nss Michasia zaczela chodzic jak miala 14 miesiecy bo ona nie chciala ani za reke ani przy meblsch.Taks Zosia-samosia.Ona chciala sama czyli z siadu.Coz teraz biega i to jest przeurocze jak gsnia sie z tata🥰
A moja wczoraj powiedzials "mliko" czyli mleko😅wskazujac paluszkiem na butle🤩
Ja wczoraj bylam na szopingu i....dupa.Kupilam tylko jrdna bluzke i 2 staniki za ktore zaplacilam 400zl🥴ale one sa na lata bo to super firma polecam kszdej kobiecie.Okazalo sie na szczescie ze cycki mi zmalaly i nie przytylam pod biustem heheheA Michasi nakupilam jak zwykle🤪
 
reklama
Aaa, i chciałam powiedzieć, ze Kajtus zaczął już chodzic na calego. Od miesiąca próbował po kilka kroczków a dziś zaczął latać po całej chacie😱. Jesssu, a ja taka nieuczesana😱🙆‍♀️😂
Ma 13 miesięcy więc to ani szybko ani późno. Mojej siostry pierwszy syn też zaczął chodzic w 13 miesiącu, a drugi syn w 8-mym😱.
A u was jak było?
starsza na rok, mlodsza miala 11 miesiecy. Ale na nogi stanela majac 7 🤦🏻‍♀️
 
Aaa, i chciałam powiedzieć, ze Kajtus zaczął już chodzic na calego. Od miesiąca próbował po kilka kroczków a dziś zaczął latać po całej chacie😱. Jesssu, a ja taka nieuczesana😱🙆‍♀️😂
Ma 13 miesięcy więc to ani szybko ani późno. Mojej siostry pierwszy syn też zaczął chodzic w 13 miesiącu, a drugi syn w 8-mym😱.
A u was jak było?
Mój zaczął chodzić jak miał 15 miesięcy, ale za to siostra ma 7 i już szykuje się do czworakowania, dodam że synek miał 7,5 miesiąca jak dopiero zaczął się przekręcać z brzucha na plecy 😋
 
Dziewczyny podpowiedzcie co na zaczerwienie pod nosem i usta i policzek u dziecka- od kataru?
Kuba ma katar i wyciera się w rękaw i ma pod nosem suche i piekące od wycierania i policzek to samo, czerwony, gorący i piekący bo wyciera rękawem tylko w 1 stronę 🙄 tylko maść majerankowa? Czy może macie jakieś inne sposoby żeby mu użyć, bo go boli aż płacze?
 
Dziewczyny podpowiedzcie co na zaczerwienie pod nosem i usta i policzek u dziecka- od kataru?
Kuba ma katar i wyciera się w rękaw i ma pod nosem suche i piekące od wycierania i policzek to samo, czerwony, gorący i piekący bo wyciera rękawem tylko w 1 stronę 🙄 tylko maść majerankowa? Czy może macie jakieś inne sposoby żeby mu użyć, bo go boli aż płacze?
A moze sprobuj bempanthenem,mozna gp tez smarowac na buzi,rekach.
 
Dziewczyny podpowiedzcie co na zaczerwienie pod nosem i usta i policzek u dziecka- od kataru?
Kuba ma katar i wyciera się w rękaw i ma pod nosem suche i piekące od wycierania i policzek to samo, czerwony, gorący i piekący bo wyciera rękawem tylko w 1 stronę 🙄 tylko maść majerankowa? Czy może macie jakieś inne sposoby żeby mu użyć, bo go boli aż płacze?
A może spróbuj nawilzyć wazelina zwykła taka bezwonna. Ja się tym ratuje jak mam ciekawy katar ładnie nawilża skórę
 
My na suchą skórkę u Werki nad ustami która od czasu do czasu się pojawia i wygląda jak by mała kompot piją i się nie wytarła 😂 stosowaliśmy krem zinalfat zawiera cynk ale nie wysusza tylko koi 🤷
 
reklama
Do góry