reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Rany za dokladny tydzien wracam do pracy😱😱😱
Dzis Muchasia wstala sama o 5.30 wiec nie musialam bydzic ale co bedzie dalej nie wiem🤷‍♀️ boje sie tego jej wstawania bo jest marudna strasznie wiec bedzie ciezko.No ale wracac musze wiec jakos to musi byc.
Michaska czuje co się święci😜. W pracy będzie fajnie, odpoczniesz sobie❤️. Ja też czuję że odżyłam, pomimo że wstawac się nie chce i wszystko rano w biegu❤️
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny możecie mi polecić jakieś książki , blogi , filmy na yt o rozwoju dzieci do pierwszego roku.
Jak wspomóc, na co zwrócić uwagę itp ??? Macie coś sprawdzonego ?
No i czym.szczepiłyście dzieciaczki ??
Ja dostałam taka książkę od siostry w prezencie. Wszystko napisane rzeczowo i normalnym językiem.
 

Załączniki

  • 20230327_211848.jpg
    20230327_211848.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 35
  • 20230327_212055.jpg
    20230327_212055.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 34
  • 20230327_212102.jpg
    20230327_212102.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 34
  • 20230327_212111.jpg
    20230327_212111.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 35
Aaa, i chciałam powiedzieć, ze Kajtus zaczął już chodzic na calego. Od miesiąca próbował po kilka kroczków a dziś zaczął latać po całej chacie😱. Jesssu, a ja taka nieuczesana😱🙆‍♀️😂
Ma 13 miesięcy więc to ani szybko ani późno. Mojej siostry pierwszy syn też zaczął chodzic w 13 miesiącu, a drugi syn w 8-mym😱.
A u was jak było?
 
reklama
Aaa, i chciałam powiedzieć, ze Kajtus zaczął już chodzic na calego. Od miesiąca próbował po kilka kroczków a dziś zaczął latać po całej chacie😱. Jesssu, a ja taka nieuczesana😱🙆‍♀️😂
Ma 13 miesięcy więc to ani szybko ani późno. Mojej siostry pierwszy syn też zaczął chodzic w 13 miesiącu, a drugi syn w 8-mym😱.
A u was jak było?
U nas Kuba w 16 wiec raczej później niż wcześniej, ale od 9 miesiąca przy meblach i ścianie sobie chodził, a ok roczku za rękę. On raczej ostrożny jest. Widziałam ze te poprzedzające etapy mu idą spoko, tylko powoli, w sensie swoim tempem i ok. Sam jako ze 100% sam tez późno usiadł, bo 10 miesiąc, wcześniej siedział, ale sadzany przeze mnie. Dla mnie zawsze rozwój emocjonalny/poznawczy dziecka był priorytetowy i na tym punkcie mam pierdolca 😜 a ruchowy to luzik, jak jest w normie to ok.
Swoją droga teraz 2,5 roku i tak zapieprza na rowerku biegowym i hulajnodze stojącej 🤦‍♀️ ze mam zawał 2razy dziennie wiec wszystko ponadrabiał, a ja mam darmowy jogging codziennie 🏃‍♀️
 
Ostatnia edycja:
Do góry