reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

🙈 i to jest jedna ze spraw które mnie przerażają, nie przespane noce 😅 a to dopiero wszystko przedemną...
Narazie dzidzi w brzuchu więc chyba muszę korzystać ze snu 🙂
Widzisz nawet na przykładzie @nieagatka , ze bywa różnie 😉 ja mam 2,5latka.
Kuba do 15 miesięcy jak go karmiłam piersią budził się najpierw co 3-4 godziny na mleko, później raz lub dwa.
Odstawiony i w ciągu 3 dni całe noce przesypia do dziś. Tzn od powiedzmy 21 do 7 śpi. Wyjątkiem są sytuacje gdy jest chory, przeziębiony, ostatnio nawet miał katar i kaszel to z 3 razy w nocy wstawał z płaczem, ale to normalne, spływa mu katar po gardle wiec mu ciężko oddychać, na szczęście już zdrowy. Także różnie bywa. Ja pierwszy miesiąc płakałam po telefonie mamie i siostrze bo on tylko spał i jadł i myślałam ze coś jest nie tak. W nocy potrafił przespać 5h i wisialam z położna na telefonie i SMS, bo zależało mi na tym by dobrze przybierał i kazała go wybudzać i musiałam go z 3 tygodnie wybudzać na karmienie i miałam budzik ustawiony co 3h, bo On by spał 🤷‍♀️ nie ma reguły, to super indywidualna cecha każdego dziecka, życzę Ci takiego egzemplarza przesypiajacego noce 😜 oczywiście do roku to fikcja, ale później- zdarza się.
 
reklama
ja mam dwie corki - 6 latke i prawie 3 latke. 6 latka od ok 7 miesiaca budzila sie raz na butle, niecale poltora roku miala jak odstaiwlam butle i przesypiala noce. Mlodsza… do poltora roku 10-12 pobudek co noc. Podalam melatonine j do teraz czyli kolejne poltora roku 3-5 pobudek co noc. Koszmar. Jestem zupelnie innym czlowiekiem, brak snu przez tyle lat jest nieludzki.
O mamooo to naprawdę straszne 😔 bardzo Ci współczuję. Niestety, dzieci są różne i nie wiadomo, jak każda z nas będzie miała po urodzeniu dziecka, jest to loteria. Biedna 🫂
 
Widzisz nawet na przykładzie @nieagatka , ze bywa różnie 😉 ja mam 2,5latka.
Kuba do 15 miesięcy jak go karmiłam piersią budził się najpierw co 3-4 godziny na mleko, później raz lub dwa.
Odstawiony i w ciągu 3 dni całe noce przesypia do dziś. Tzn od powiedzmy 21 do 7 śpi. Wyjątkiem są sytuacje gdy jest chory, przeziębiony, ostatnio nawet miał katar i kaszel to z 3 razy w nocy wstawał z płaczem, ale to normalne, spływa mu katar po gardle wiec mu ciężko oddychać, na szczęście już zdrowy. Także różnie bywa. Ja pierwszy miesiąc płakałam po telefonie mamie i siostrze bo on tylko spał i jadł i myślałam ze coś jest nie tak. W nocy potrafił przespać 5h i wisialam z położna na telefonie i SMS, bo zależało mi na tym by dobrze przybierał i kazała go wybudzać i musiałam go z 3 tygodnie wybudzać na karmienie i miałam budzik ustawiony co 3h, bo On by spał 🤷‍♀️ nie ma reguły, to super indywidualna cecha każdego dziecka, życzę Ci takiego egzemplarza przesypiajacego noce 😜 oczywiście do roku to fikcja, ale później- zdarza się.
Dokładnie, masz rację, że to wszystko zależy od dziecka. Tylko pozazdrościć Ci maluszka, który przesypia cała noc ❣️
Ja narazie nie śmiem marzyć, bo się boję, że zapeszę 🙈
 
Melduje, ze wracam do zywych. Impreza odbebniona, finalnie 21 dzieci, 56 osob 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Przeprowadzone, mam jeszcze milion pudel do rozpakowania
I mieszkam jak na campingu, ale najwazniejsze, ze juz jest po.
Moja nieznosna 6 latka! 💜
A co u Was? 😆
56 osób to jak wesele ;)
Pewnie na kopertach się dorobiłaś😆😆😆.
Super teraz będziesz mogła trochę odpocząć;)
 
Halo jest tu kto ? @Kasiekt jak w pracy ?
U mnie w pracy ok.Nie spoznilam sie ....jeszcze😅 jutro mam "jajeczko"🥴
Dzis u mojej corci w zlobku byly kroliki i szynszyle a dodatkowo sesja swiateczna z fotografem.No i nieskromnie sie pochwale ze zwykle zdjecis wyszly super.A pani-ciocia powiedzials ze te od fotografa bede super udane bo Midia cudnie pozowala najlepiej ze wszystkich dzieci i nawet fotograf byl zachwycony🤩no coz sliczne to moje dziecie🥰🥰🥰😁😁😁
 
reklama
Do góry