reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Kurcze Miska nie chce jesc kolacji,a z racji tego ze wczesniej wstaje chodzi tez wczesnie spac wiec mam conajmniej 2 pobudki na mleko.Wypija 2 butle do cna.Juz nawet nie wiem co jej dawac na kolacje zeby jadla i chociaz dluzej pospala😪
Od poniedzialju wracam do pracy,ci noc sni mi sie powrot i do tego ciagle zle.Dzis np.ze sie pierwszego dnia spoznilsm za co moja szefpwa sie wkurzyla a poza tym nikt z mojego powrotu sie nie cieszyl😭Mam nadzieje ze bedzie odwrotnie
 
Kurcze Miska nie chce jesc kolacji,a z racji tego ze wczesniej wstaje chodzi tez wczesnie spac wiec mam conajmniej 2 pobudki na mleko.Wypija 2 butle do cna.Juz nawet nie wiem co jej dawac na kolacje zeby jadla i chociaz dluzej pospala😪
Od poniedzialju wracam do pracy,ci noc sni mi sie powrot i do tego ciagle zle.Dzis np.ze sie pierwszego dnia spoznilsm za co moja szefpwa sie wkurzyla a poza tym nikt z mojego powrotu sie nie cieszyl😭Mam nadzieje ze bedzie odwrotnie
Mojej siostry małą w lipcu kończy dwa lata. I budzi się na mleko od 3 do 5 razy😱 i nie ma siły by jej tego mleka nie dać.
A praca się nie przejmuj bo robota to głupota A powroty zawsze sa ciężkie i zaraz wszystko się unormuje.
 
Mojej siostry małą w lipcu kończy dwa lata. I budzi się na mleko od 3 do 5 razy😱 i nie ma siły by jej tego mleka nie dać.
A praca się nie przejmuj bo robota to głupota A powroty zawsze sa ciężkie i zaraz wszystko się unormuje.
same here tyle ze cyc jeszcze 20 mcy ma Natalka. nie wiem jak ja odcycowac i nie czuję sie jeszcze na siłach. a pracuje od listopada.. .dobrze że większość zdalnie. I kolacji też zazwyczaj nie chce już . kiedyś to Sue skończy ponoć po 3 latach dzieci śpią.. heh
 
same here tyle ze cyc jeszcze 20 mcy ma Natalka. nie wiem jak ja odcycowac i nie czuję sie jeszcze na siłach. a pracuje od listopada.. .dobrze że większość zdalnie. I kolacji też zazwyczaj nie chce już . kiedyś to Sue skończy ponoć po 3 latach dzieci śpią.. heh
O prosze kto sie odezwal🙂
Super ze masz mozliwosc zdalnej pracy.Ja sie boje chorob Michaliny.Masakra.Wtedy bede musiala z Tomkiem na przemian siedziec w domu.A jak Natalka,mowi juz?
 
reklama
🙈 i to jest jedna ze spraw które mnie przerażają, nie przespane noce 😅 a to dopiero wszystko przedemną...
Narazie dzidzi w brzuchu więc chyba muszę korzystać ze snu 🙂
ja mam dwie corki - 6 latke i prawie 3 latke. 6 latka od ok 7 miesiaca budzila sie raz na butle, niecale poltora roku miala jak odstaiwlam butle i przesypiala noce. Mlodsza… do poltora roku 10-12 pobudek co noc. Podalam melatonine j do teraz czyli kolejne poltora roku 3-5 pobudek co noc. Koszmar. Jestem zupelnie innym czlowiekiem, brak snu przez tyle lat jest nieludzki.
 
Do góry