reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Dziewczyny możecie mi polecić jakieś książki , blogi , filmy na yt o rozwoju dzieci do pierwszego roku.
Jak wspomóc, na co zwrócić uwagę itp ??? Macie coś sprawdzonego ?
No i czym.szczepiłyście dzieciaczki ??
 
Dziewczyny możecie mi polecić jakieś książki , blogi , filmy na yt o rozwoju dzieci do pierwszego roku.
Jak wspomóc, na co zwrócić uwagę itp ??? Macie coś sprawdzonego ?
No i czym.szczepiłyście dzieciaczki ??
ja korzystam z "rozwojowy maluch" na insta jesli chodzi o zabawy. Tam mi tez wychodzi co powinien mniej więcej w danym okresie potrafic. I mam polubione profile fizjoterapeutów, gdzie wrzucaja fajne filmiki co powinno sie robic a czego unikac.
Jak konczy dany mc to patrze tez w necie ogolnie co powinien wg nich osiagnac w tym mcu i troche sie tym kieruje. Choc jak wiadomo kazde dziecko jest inne, wiec tak ogolnie tylko sprawdzam ;)
Ja szczepilam 6w1 Hexa cos tam nazwa, meningokoki, pneumokoki, rota. Pneumokoki doplacalam do lepszej wersji.
Meningokoki dopiero zaczelismy wiec mamy na razie ten typ czestszy. Ale planuje na te drugie tez szczepic.
 
ja korzystam z "rozwojowy maluch" na insta jesli chodzi o zabawy. Tam mi tez wychodzi co powinien mniej więcej w danym okresie potrafic. I mam polubione profile fizjoterapeutów, gdzie wrzucaja fajne filmiki co powinno sie robic a czego unikac.
Jak konczy dany mc to patrze tez w necie ogolnie co powinien wg nich osiagnac w tym mcu i troche sie tym kieruje. Choc jak wiadomo kazde dziecko jest inne, wiec tak ogolnie tylko sprawdzam ;)
Ja szczepilam 6w1 Hexa cos tam nazwa, meningokoki, pneumokoki, rota. Pneumokoki doplacalam do lepszej wersji.
Meningokoki dopiero zaczelismy wiec mamy na razie ten typ czestszy. Ale planuje na te drugie tez szczepic.
Dziękuję;)
Byłam dziś u pediatry krótko powiedziała o szczepieniach , to tylko usłyszałam że to moja decyzja czym chce zaszczepić dziecko, więc muszę się też w tym temacie dokształcić.
 
Dziękuję;)
Byłam dziś u pediatry krótko powiedziała o szczepieniach , to tylko usłyszałam że to moja decyzja czym chce zaszczepić dziecko, więc muszę się też w tym temacie dokształcić.
u nas to samo mowila. Probowala nam przyblizyc roznice, ale po ciazy moj rozum nie do konca umial to ogarnac 😅 pozniej w domu musialam sama powoli to zrozumiec ;)
 
Dziewczyny możecie mi polecić jakieś książki , blogi , filmy na yt o rozwoju dzieci do pierwszego roku.
Jak wspomóc, na co zwrócić uwagę itp ??? Macie coś sprawdzonego ?
No i czym.szczepiłyście dzieciaczki ??
Szczerze?nie polecam.Ja sie na czytals w necie ze w tym i w tym miesiacu to powinno robic to czu to.Tylko stres.
Ja szczepolam 6 w 1
 
reklama
Szczerze?nie polecam.Ja sie na czytals w necie ze w tym i w tym miesiacu to powinno robic to czu to.Tylko stres.
Ja szczepolam 6 w 1
ja polecam przyjechać na nauki do moich ciotek one poinstruuja co w danym momencie się powinno robić hahaha . Co dwa miesiące jest dzieciątko zaczynając od mojej Werki później syn kuzyna i moja chrześnica no te babki się poprostu ścigają jak by to dziecko było zaprogramowane ja w tym nie uczestniczę jak słyszę jakiś słodki komentarz to odrazu mówię że to nie wyścigi 😂😂😂też nic nie oglądam i nie ryje sobie bani . Fizjo powiedziała że wszystko ok to jej się słucham a nie internetow 😂
 
Do góry