reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Jeju znow straszysz 😫 Ja tu mogę zapomnieć o dostępie do tyłu badań. Chociaż co miesiąc jakieś badania krwi i moczu położne mi robią ale wgląd w wyniki nie mam wiec nawet nie wiem co badaja... W poniedziałek jadę do szpitala na wywiad z konsultantem od problemów z szyjka, mam wypis że szpitala z pierwszej ciąży po założeniu szwu, dołożę trochę dramaturgii to może się mną zajmą
Nie zapominaj ja miałam dziurkę w worku owodniowym, przecież normalnie leżałbym w domu nie w szpitalu. Znajoma miała krążek i nic jej nie było, śmigała do końca ciąży. Ja niestety nie należę do grupy bezproblemowej :(
 
reklama
Oby tak wlasnie bylo i obys miala szanse rodzic drugi raz jak tylko zechcesz [emoji4]
Pokazesz corcie?
My tez sie właśnie odstawiamy od piersi [emoji2358][emoji2358][emoji2358]
A w jakim wieku jest mała ? Jak Wy w ogóle zaczynacie odstawianie od piersi? Tak w dzień ok, wiem że trzeba zrezygnować najpierw z jednego karmienia, potem za jakiś czas kolejnego itd, ale nie mam pojęcia jak to zrobić z nocką, jak mój mały budzi się co 2 godziny i chce cycka, a samo noszenie na rękach nie wystarcza...
 
A w jakim wieku jest mała ? Jak Wy w ogóle zaczynacie odstawianie od piersi? Tak w dzień ok, wiem że trzeba zrezygnować najpierw z jednego karmienia, potem za jakiś czas kolejnego itd, ale nie mam pojęcia jak to zrobić z nocką, jak mój mały budzi się co 2 godziny i chce cycka, a samo noszenie na rękach nie wystarcza...
Właśnie skonczyla 9 miesiecy. W dzien to zaden problem, bo rozszerzam dietę ju od ponad 3 miesięcy i super mi je wiec 2-3 posilki ma stale. No i mm - wiadomo. A w nocy zaczelam od podawania mm jak sie budzila ok 22h30. Dostawala piers na noc, jak sie budzila to butla. Jak sie znowu budzila to piers, potem znowu butelka i potem juz do rana piers.
Teraz od 2 dni piers ma tylko nad ranem i do spania, w nocy juz nic, w dzien tez nie.
Tez mi sie budzi co 2h.
Poki co idzie bezstresowo, mysle ze max do konca miesiąca jak odstawie.
Twoja jest mlodsza, nie?
 
Właśnie skonczyla 9 miesiecy. W dzien to zaden problem, bo rozszerzam dietę ju od ponad 3 miesięcy i super mi je wiec 2-3 posilki ma stale. No i mm - wiadomo. A w nocy zaczelam od podawania mm jak sie budzila ok 22h30. Dostawala piers na noc, jak sie budzila to butla. Jak sie znowu budzila to piers, potem znowu butelka i potem juz do rana piers.
Teraz od 2 dni piers ma tylko nad ranem i do spania, w nocy juz nic, w dzien tez nie.
Tez mi sie budzi co 2h.
Poki co idzie bezstresowo, mysle ze max do konca miesiąca jak odstawie.
Twoja jest mlodsza, nie?
Tak młodszy, 10.03 kończy 8 miesięcy, tyle że u nas jest ten problem że on nie potrafi pić z butelki, nawet jak dostaje wodę do posiłków to pije z bidona z rurką. Planuje karmić do ok roku max, ale potem nie wiem co mu dawać jak się nadal będzie tak często budził w nocy??wodę z bidona???
 
Właśnie skonczyla 9 miesiecy. W dzien to zaden problem, bo rozszerzam dietę ju od ponad 3 miesięcy i super mi je wiec 2-3 posilki ma stale. No i mm - wiadomo. A w nocy zaczelam od podawania mm jak sie budzila ok 22h30. Dostawala piers na noc, jak sie budzila to butla. Jak sie znowu budzila to piers, potem znowu butelka i potem juz do rana piers.
Teraz od 2 dni piers ma tylko nad ranem i do spania, w nocy juz nic, w dzien tez nie.
Tez mi sie budzi co 2h.
Poki co idzie bezstresowo, mysle ze max do konca miesiąca jak odstawie.
Twoja jest mlodsza, nie?
Ale jak Ci się budzi co 2 godziny i nie dajesz już jej ani piersi ani mm to jak usypia?
 
Ale jak Ci się budzi co 2 godziny i nie dajesz już jej ani piersi ani mm to jak usypia?
Nie no, daje mm w nocy. Ja odkad byla naprawde mala dawalam w dzien raz butelke, zeby nie bylo cyrkow jak przyjdzie do odstawiania.
A jak skonczysz kp to mozesz dawac bidon, a w nim wode czy mm, co tam zechcesz.
Dla mnie rok to za wczesnie na mleko krowie wiec tak czy siak dostalaby mm.
 
Tak dwa tej samej topowej jakości, ale ja poprzestaje na drugim....Dopóki nie urodze i namacalnie się przekonam że wszystko ok żadnej decyzji odnośnie zarodków nie podejmę ale kończę z in vitro na dobre, syn będzie miał wymarzonego braciszka a to i tak więcej niż się od losu spodziewałam. Wzielam do tego transferu wszystko co możliwe z immunologicznych specyfików i to mi wystarczy a naturalne niespodzianki mi nie grożą ;)
Tak, jest napisane że od drugiego trymestru bezpieczne, dzis 13t1d to chyba dosłownie początek wiec na styk i tego się obawiałam czy nie za wcześnie 😮 Termin 09.09 ale na cesarkę na koniec sierpnia liczę tylko nie wiem gdzie...

Już jesteś w bezpiecznym trymestrze, już musi być dobrze, tym bardziej że nasz potwierdzenie w badaniach 😘 trzymam kciuki za nudna ciążę ✊✊✊
 
reklama
Już jesteś w bezpiecznym trymestrze, już musi być dobrze, tym bardziej że nasz potwierdzenie w badaniach 😘 trzymam kciuki za nudna ciążę ✊✊✊
Dziękuję, jednak u mnie kolejne ryzyko jakoś od 18tc, nie wydolność szyjki.
Nie ma dnia abym o tym nie myślała co mnie czeka, przed in vitro rozmawiałam z lekarzem w Polsce że w moim przypadku założenie szwu profilaktycznie, okazuje się że już się tego raczej nie robi... Zostaje na luteinie cały czas, jutro mam konsultacje w szpitalu w Bristol z konsultantem w tej sprawie i dowiem się co mi zaproponują... Naprawdę nie chciałabym przechodzić tego co w poprzedniej ciąży z synem
 
Do góry