reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas podaje sie do 8cm bez najmniejszego problemu.

U nas też, ja dostałam przy 7cm bez problemu i bardzo to docenialam. Teraz też biorę pod uwagę tylko te szpitale gdzie jest zzo na żądanie.

Przy okazji pochwalę się, dzisiaj na wizycie wyszło, że chłopak przybrał ponad 0.5 kg w dwa tygodnie i już ma 2870g 😁 36t5d
 
reklama
U nas też, ja dostałam przy 7cm bez problemu i bardzo to docenialam. Teraz też biorę pod uwagę tylko te szpitale gdzie jest zzo na żądanie.

Przy okazji pochwalę się, dzisiaj na wizycie wyszło, że chłopak przybrał ponad 0.5 kg w dwa tygodnie i już ma 2870g [emoji16] 36t5d
Bardzo mądrze odnosnie szpitali [emoji16][emoji16][emoji16]
A co do wagi to powiem tak: " o fuck" [emoji1787][emoji38][emoji1787]
Nie zazdroszczę, bo to mi na 3800- 4000g wyglada.[emoji2358][emoji16][emoji16]
 
Hej, stosowała któraś z Was Gyno Pevaryl na początku drugiego trymestru? Zaczęło dokuczać mi nie wielkie pieczenie, jestem w 13tc, lekarz w Polsce przepisał mi na wyjazd te globulki w razie infekcji ale nie jestem pewna czy takie pieczenie to już infekcja.... W razie czego zaczelam dzis aplikować..
 
U nas też, ja dostałam przy 7cm bez problemu i bardzo to docenialam. Teraz też biorę pod uwagę tylko te szpitale gdzie jest zzo na żądanie.

Przy okazji pochwalę się, dzisiaj na wizycie wyszło, że chłopak przybrał ponad 0.5 kg w dwa tygodnie i już ma 2870g 😁 36t5d
Heeeeej, co ja widzę, druga ciąża ??? Kiedy, co i jak ?
 
Bardzo mądrze odnosnie szpitali [emoji16][emoji16][emoji16]
A co do wagi to powiem tak: " o fuck" [emoji1787][emoji38][emoji1787]
Nie zazdroszczę, bo to mi na 3800- 4000g wyglada.[emoji2358][emoji16][emoji16]

Wiesz, starsza miała 3750, wiec juz się oswoiłam z tą myślą, że młody też może być duży 😂

Heeeeej, co ja widzę, druga ciąża ??? Kiedy, co i jak ?

Tak, druga ciąża, już końcówka, bo termin mam na 29.03. Naturals z 3 cyklu po powrocie okresu, zaskoczyło nas to ale u ucieszyło 😉

Gratuluję, że tobie się udało!!! Czułam w kościach, że się nie poddasz i dostaniesz swoją nagrodę 🤰

Gyno pevaryl w ciąży jest ok, można stosować bez przeszkód.
Ja zawsze sprawdzam leki na lakatcyjny leksykon leków - tam są dwie kolumny - jedna dotyczy stosowania leku w ciąży a druga przy kp. Szuka się po substancji czynnej, nie po nazwie leku.
 
Wiesz, starsza miała 3750, wiec juz się oswoiłam z tą myślą, że młody też może być duży [emoji23]



Tak, druga ciąża, już końcówka, bo termin mam na 29.03. Naturals z 3 cyklu po powrocie okresu, zaskoczyło nas to ale u ucieszyło [emoji6]

Gratuluję, że tobie się udało!!! Czułam w kościach, że się nie poddasz i dostaniesz swoją nagrodę [emoji1768]

Gyno pevaryl w ciąży jest ok, można stosować bez przeszkód.
Ja zawsze sprawdzam leki na lakatcyjny leksykon leków - tam są dwie kolumny - jedna dotyczy stosowania leku w ciąży a druga przy kp. Szuka się po substancji czynnej, nie po nazwie leku.
Eeej moja Lilka jest z 27.03 wiec ja obstawiam te date [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Wiesz, starsza miała 3750, wiec juz się oswoiłam z tą myślą, że młody też może być duży 😂



Tak, druga ciąża, już końcówka, bo termin mam na 29.03. Naturals z 3 cyklu po powrocie okresu, zaskoczyło nas to ale u ucieszyło 😉

Gratuluję, że tobie się udało!!! Czułam w kościach, że się nie poddasz i dostaniesz swoją nagrodę 🤰

Gyno pevaryl w ciąży jest ok, można stosować bez przeszkód.
Ja zawsze sprawdzam leki na lakatcyjny leksykon leków - tam są dwie kolumny - jedna dotyczy stosowania leku w ciąży a druga przy kp. Szuka się po substancji czynnej, nie po nazwie leku.
Woooow ! To strzał w 10 :D znam bardzo dużo przypadków ciąży naturalnej po invitro tzw przypadkowej, po pierwszej ciąży było tu z kilkanaście dziewczyn właśnie z tego forum ;)
U mnie to chyba też cud bo z mojego amh to lekarze z kliniki na nic nie liczyli tylko aby wydoic nas z kasy, a za drugim razem cudem 3 piękne blastki, nawet embriolodzy byli w ciężkim szoku. Ja też po pierwsze podejście po mrozaka w święta i jest już potwierdzony w Nifty zdrowy chlopak.. Jeszcze aby donosić, ciąża w Anglii to wyzwanie samo w sobie :p
Gyno pevaryl gin w Polsce zapisal ale nie ustalilam z nim od kiedy mogę stosować..
 
Woooow ! To strzał w 10 :D znam bardzo dużo przypadków ciąży naturalnej po invitro tzw przypadkowej, po pierwszej ciąży było tu z kilkanaście dziewczyn właśnie z tego forum ;)
U mnie to chyba też cud bo z mojego amh to lekarze z kliniki na nic nie liczyli tylko aby wydoic nas z kasy, a za drugim razem cudem 3 piękne blastki, nawet embriolodzy byli w ciężkim szoku. Ja też po pierwsze podejście po mrozaka w święta i jest już potwierdzony w Nifty zdrowy chlopak.. Jeszcze aby donosić, ciąża w Anglii to wyzwanie samo w sobie :p
Gyno pevaryl gin w Polsce zapisal ale nie ustalilam z nim od kiedy mogę stosować..

A to masz jeszcze dwa pingwinki, czyli szykuje się duża rodzinka 😁😁😁
Gratuluję synka! Na kiedy termin?

Jeśli w ulotce nie ma przeciwwskazań to możesz stosować. Drugi trymestr jest najbezpieczniejszy pod względem leków.
 
A to masz jeszcze dwa pingwinki, czyli szykuje się duża rodzinka 😁😁😁
Gratuluję synka! Na kiedy termin?

Jeśli w ulotce nie ma przeciwwskazań to możesz stosować. Drugi trymestr jest najbezpieczniejszy pod względem leków.
Tak dwa tej samej topowej jakości, ale ja poprzestaje na drugim....Dopóki nie urodze i namacalnie się przekonam że wszystko ok żadnej decyzji odnośnie zarodków nie podejmę ale kończę z in vitro na dobre, syn będzie miał wymarzonego braciszka a to i tak więcej niż się od losu spodziewałam. Wzielam do tego transferu wszystko co możliwe z immunologicznych specyfików i to mi wystarczy a naturalne niespodzianki mi nie grożą ;)
Tak, jest napisane że od drugiego trymestru bezpieczne, dzis 13t1d to chyba dosłownie początek wiec na styk i tego się obawiałam czy nie za wcześnie 😮 Termin 09.09 ale na cesarkę na koniec sierpnia liczę tylko nie wiem gdzie...
 
reklama
Hej, stosowała któraś z Was Gyno Pevaryl na początku drugiego trymestru? Zaczęło dokuczać mi nie wielkie pieczenie, jestem w 13tc, lekarz w Polsce przepisał mi na wyjazd te globulki w razie infekcji ale nie jestem pewna czy takie pieczenie to już infekcja.... W razie czego zaczelam dzis aplikować..
Aplikuj lek, nie warto czekać. Akurat nie miałam tego środka ale po założeniu krążka przerobiłam różne specyfiki. Brałam też cały czas doustnie probiotyk.
 
Do góry