reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja uwielbiam kąpiele gorące ale od transferu kupiłam sobie termometr dla dzieci aby temp nie była za gorąca- niestety dla mnie najwyższa możliwa nadal jest chłodna 🤣😂
Dziewczyny czy w ciązy można robic sobie kąpeile w wannie? Bo ja do tej pory caly czas po prysznicem a kapeile zaqwsze uwielbialam ;) Gdzies widzialm we vlogu ze kobieta codzinnie w ciazy robila normalne kąpiele ;)
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Ja wlasnie rozszerzam i gotuje na 2 dni, trzymam w lodowce normalnie. Sloiczki tez jak otwierasz to mozesz dac polowe i resztę trzymac 24/48h w lodowce w zaleznosci od producenta.
 
Zawsze możesz więcej ugotować i weki porobić :)
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Ja jechalam na sloiczkach ze sklepu. Dla mnie to byla ogromna wygoda i zawsze szafka pelna była.
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Można zamrozić. Mroze w słoikach. Mam potem różne zupy do wykorzystania na już. Czasem daje gotowca.
 
Dziewczyny czy w ciązy można robic sobie kąpeile w wannie? Bo ja do tej pory caly czas po prysznicem a kapeile zaqwsze uwielbialam ;) Gdzies widzialm we vlogu ze kobieta codzinnie w ciazy robila normalne kąpiele ;)
W pierwszej ciąży pi wyjściu z wanny i takiej troszkę dłuższej kąpieli miałam pierwsze plamienie wtedy pojechaliśmy obrazu na ip jakoś po tym kąpiele w ciąży zastąpiłam prysznicami.Moxna brac kąpiel tylko żeby nie w gorącej wodzie.
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Ja gotuje na kilka dni i mrożę ale na pierwsze dwa dni zostawiam w lodowce
 
Do góry