reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

U nas nie ma szpitalnych rzeczy tak jak nikt dziecka nigdzie nie zabiera. Bylam w pojedynczej sali, maz mial lozko obok, corka tak jedna jak druga byla zabrana na wazenie i 3min badanie i tyle. Caly czas z nami, caly czas przy piersi. Jak po 24h maz pojechał do starszej i zostalam sama to juz wszytsko ogarnialam choc pielegniarki mowily, ze jakby co to pomogą, ale dalam sobie rade.
Pampki były szpitalne, ale ja przywiozlam sobie swoje pampers sensitive, ktore maja ten magiczny pasek pokazujacy czy jest siku - bardzo go lubie [emoji16]
Mnie było wszystko jedno. Na dwie pierwsze noce córkę oddałam. Leżała sobie w cieplarce, drugiej nocy dowloklam.sie do dyżurki, spała sobie podłączona do pulsometru. Uznałam że chyba jej tam lepiej niż u mnie. Potem jeszcze raz na noc była pod lampami bo miała żółtaczkę. Same ja zabrały a ja wcale nie oponowalam😜 za to trzeciej doby wzięłam się za laktację i już piątego dnia była głównie na piersi.
 
reklama
Nom on naprawdę szybko zaczął tesciowa mi nawet wierzyć nie chciała no ale teraz wszystko można udowodnić bo filmiki.
Nie no ni3 chodzi o to, zebys musiala cos udowadniać. Po prostu mega wczesnie.
Jak ja widze jak ta moja gwiazda probuje sie na kolanach podpierac to jestem w mega szoku, bo myślałam, ze mamy do tego ze 2 miesiace jeszcze.
 
Nie no ni3 chodzi o to, zebys musiala cos udowadniać. Po prostu mega wczesnie.
Jak ja widze jak ta moja gwiazda probuje sie na kolanach podpierac to jestem w mega szoku, bo myślałam, ze mamy do tego ze 2 miesiace jeszcze.
No teściowej musiałam bo nie chciała mi wierzyć skubana.To jest właśnie tak ze kazde dziecko jest inne i rozwija się w różnym tempie.
 
@ilmenau wyglada na to ze mam za soba juz covida ;) Napisz mi kochana czy ty po tym robilas jakies badania? Ja za tydzien mam wizyte kontrolną w czwartek koncze kwarantanne to w piatek jeszcze zdaze zrobic krew i mocz.
 
Dziewczyny czy w ciązy można robic sobie kąpeile w wannie? Bo ja do tej pory caly czas po prysznicem a kapeile zaqwsze uwielbialam ;) Gdzies widzialm we vlogu ze kobieta codzinnie w ciazy robila normalne kąpiele ;)
 
Dziewczyny czy w ciązy można robic sobie kąpeile w wannie? Bo ja do tej pory caly czas po prysznicem a kapeile zaqwsze uwielbialam ;) Gdzies widzialm we vlogu ze kobieta codzinnie w ciazy robila normalne kąpiele ;)
Jesli nie nalewasz goracej wody to mozna.
Ja w pierwszej ciazy kapalam sie tylko w wannie, bo pod prysznicem zemdlalam 2 razy i potem sie juz balam.
 
Jesli nie nalewasz goracej wody to mozna.
Ja w pierwszej ciazy kapalam sie tylko w wannie, bo pod prysznicem zemdlalam 2 razy i potem sie juz balam.
Ale super - własnie wyczytalam ze takie 15 minut w temp 37 stopni jest nawet wskazane a ja z tego zupelnie zrezygnowalam ;) Oj zrobie sobie dzisiaj taka kapiel ;) Przeciez kobiety w ciazy chodza na basen a i z brzuszkami widzialam tez w jacuzzi ;)
 
reklama
Ale super - własnie wyczytalam ze takie 15 minut w temp 37 stopni jest nawet wskazane a ja z tego zupelnie zrezygnowalam ;) Oj zrobie sobie dzisiaj taka kapiel ;) Przeciez kobiety w ciazy chodza na basen a i z brzuszkami widzialam tez w jacuzzi ;)
Jacuzzi to siedlisko bakterii. Ja w ciąży na basen poszlam raz w hotelu w spa, od razu zlapalam infekcje, potrzebny byl antybiotyk. Wiecej nie poszlam.
 
Do góry