reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Robisz normalnie. Zastrzyk w dół brzucha , z boku, tam zawsze można złapać fałd skóry.
Ale jak ja nie mam fałdu tylko taki napiety brzuszek to jak ? Tak sobie myslalam ze jak robia amnipunkcje to tez sie wbijaja ale taka baaaardzo dluga iglą wiec chyba heparyna nie jestesmy w stanie zrobic dzidzi krzywdy? Czy to sie jakos zmienia z wiekiem ciąży?
 
reklama
Ale jak ja nie mam fałdu tylko taki napiety brzuszek to jak ? Tak sobie myslalam ze jak robie amnipunkcje to tez sie wbijaja ale taka baaaardzo dluga iglą wiec chyba heparyna nie jestesmy w stanie zrobic dzidzi krzywdy? Czy to sie jakos zmienia z wiekiem ciąży?
Masz, masz. Jedziesz na sam dół brzuszka, potem maksymalnie na bok i tam na pewno coś znajdziesz. Początkowo zalecają dać w okolice pępka dlatego zapewne szukasz tych obszarów za wysoko. Ja innego miejsca u siebie nie znalazłam. Brzuch w ostatnich tygodniach jest wielki i napięty a jeszcze coś tam tej skóry na dole jest.
 
Kaczuszka towarzyszymy mi od pierwszych transferów, latem kąpiele w 37 jeszcze uszły ale w sezonie jesiennym czy zimowym to napierdzielam stara farelka w łazience 🤣😂 bo dla mnie ta temp wody jest poprostu chłodna wiec powietrzem wokół trochę nadrabiam
hahahahahahaha kaczuszka jest mega - widze ze wyprawka juz skompletowana ;) Moj mąż mi wczoraj zmierzyl temperature wody termometrem, ktorego uzywa do warzenia piwa ;)
 
Kaczuszka towarzyszymy mi od pierwszych transferów, latem kąpiele w 37 jeszcze uszły ale w sezonie jesiennym czy zimowym to napierdzielam stara farelka w łazience 🤣😂 bo dla mnie ta temp wody jest poprostu chłodna wiec powietrzem wokół trochę nadrabiam
Ja to sie wczoraj poczulam jakbym sama byla dzieckiem kapanym przez Łukasza - serio pełen wypas - na dnie wanny - gruby recznik z frotty zebym sie czasami nie poslizgnęła, co chwile mierzona temperatura, dodatkowy grzejniczek elektryczny, plecki umyte - chyba nie bede dzisiaj tego powtarzac bo sie za bardzo w to wkrecil ;)
 
Super :) ja z niecierpliwością czekam na 20tc na codzienne masaże od męża :)
Ja to sie wczoraj poczulam jakbym sama byla dzieckiem kapanym przez Łukasza - serio pełen wypas - na dnie wanny - gruby recznik z frotty zebym sie czasami nie poslizgnęła, co chwile mierzona temperatura, dodatkowy grzejniczek elektryczny, plecki umyte - chyba nie bede dzisiaj tego powtarzac bo sie za bardzo w to wkrecil ;)
 
Kobitki nurtuje mnie pewna sprawa chociaż termin mam dopiero na 6 czerwca to już powoli myśle o wyprawce itp i tak wyczytałam na różnych blogach, oglądałam na yt ze po powrocie ze szpitala należy wszystkie rzeczy wyprać w 90 stopniach aby pozbyć się bakterii szpitalnych. Na większości ciuszków, otulaczy, rożków, poduszek do karmienia jest 30-40 stopni. Wiec jak to jest ? Prac w 90 i liczyć ze przeżyją?
Ja oralam wszystko, nawet to co pisze 30 stopni. Wszystkie przeżyły. Były to głównie ciuszki z lidla
 
reklama
Powoli brzuszek się powiększa a ja zastanawiałam się jak to jest np 7-9 miesiąc gdy brzuszek jest już spory a dzidzia się rusza- jak zrobić zastrzyk z heparyny ? To moja pierwsza ciąża wiec nie bardzo wiem, u koleżanek czasem nawet z brzuszka nóżkę dziecka było widać, trochę boje się żebym igły nie wbiła, sama nie wiem. Tkanka tłuszczowa na pewno jeszcze się powiększy ale czy aż tak, aby schować cała igle ?
Spokojnie dasz radę, ja też robiłam sobie zastrzyki do końca ciąży i nawet jeszcze parę tygodni po porodzie, wprawdzie brzuch pod koniec duży, ale zawsze jakiś tłuszczyk da się złapać w palce żeby igłę wbić 😉
 
Do góry