reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Ja uwielbiam kąpiele gorące ale od transferu kupiłam sobie termometr dla dzieci aby temp nie była za gorąca- niestety dla mnie najwyższa możliwa nadal jest chłodna 🤣😂
Dziewczyny czy w ciązy można robic sobie kąpeile w wannie? Bo ja do tej pory caly czas po prysznicem a kapeile zaqwsze uwielbialam ;) Gdzies widzialm we vlogu ze kobieta codzinnie w ciazy robila normalne kąpiele ;)
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Ja wlasnie rozszerzam i gotuje na 2 dni, trzymam w lodowce normalnie. Sloiczki tez jak otwierasz to mozesz dac polowe i resztę trzymac 24/48h w lodowce w zaleznosci od producenta.
 
Zawsze możesz więcej ugotować i weki porobić :)
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Ja jechalam na sloiczkach ze sklepu. Dla mnie to byla ogromna wygoda i zawsze szafka pelna była.
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Można zamrozić. Mroze w słoikach. Mam potem różne zupy do wykorzystania na już. Czasem daje gotowca.
 
Dziewczyny czy w ciązy można robic sobie kąpeile w wannie? Bo ja do tej pory caly czas po prysznicem a kapeile zaqwsze uwielbialam ;) Gdzies widzialm we vlogu ze kobieta codzinnie w ciazy robila normalne kąpiele ;)
W pierwszej ciąży pi wyjściu z wanny i takiej troszkę dłuższej kąpieli miałam pierwsze plamienie wtedy pojechaliśmy obrazu na ip jakoś po tym kąpiele w ciąży zastąpiłam prysznicami.Moxna brac kąpiel tylko żeby nie w gorącej wodzie.
 
reklama
Powiedzcie mi dziewczyny czy jak zaczynałyście rozszerzać dietę dzieciakom to gotowałyście im zupki codziennie? Bo szczerze mówiąc chętnie gotowalabym chociaż raz na dwa lub 3 dni ale nie wiem czy taka zupkę mam trzymać normalnie w słoiczku w lodówce?
Ja gotuje na kilka dni i mrożę ale na pierwsze dwa dni zostawiam w lodowce
 
Do góry