reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A Jasiu ma obniżone napięcie tez jak moj?
Lekarz określił to jako rozwój nieharmonijny (cokolwiek to znaczy). Ma słabe mięśnie brzucha i dlatego te przewroty były problemem. Jak miał 1,5 m to ładnie leżał na brzuchu z podporem na przedramionach, główkę super trzymał, a potem spodobało mu się latanie:(. No i myślę że z obawy o jego małe ciałko trochę za bardzo się z nim jak z jajkiem obchodziłam i się dzieć mój rozleniwił:p
 
reklama
W żaden sposób tego nie skomentował. Może dlatego, że nie jest moim lekarzem a dziś byłam tak "wyrywkowo" na usg bo miałam dość silne bóle i wizytę u swojego lekarza mam w przyszły wtorek.

U mnie sie rozkręcało, wiec daj mu szanse [emoji6]

Mi już wszystko jedno czy będzie sn czy cc byle Mała była zdrowa, nie wiem czemu za mało przyrasta...

Moze łożysko juz „stare” którego stopnia jest? Ważne ,ze kontroluja!

Laseczki czy któraś z Was miała adapter do pasów do samochodu? Warto?

W poprzedniej ciazy wypożyczyłam a teraz nie mam w ogóle [emoji85] jeżdżę z tylu z młodym i rzadko kiedy sie zapinam.... [emoji27] ale brzuch juz duży i chyba znowu wypożyczę bo następna ciąża dopiero za pare lat [emoji12]
 
Laseczki czy któraś z Was miała adapter do pasów do samochodu? Warto?

Warto. Ja mam BeSafe. Ważne, żeby nie był na rzepy, bo może się wypiąć. Koszt nowego to ok 160-200zł, ale są sklepy, gdzie możesz wypozyczyć za ok 15 zł miesięcznie (u mnie we Wrocławiu np. Askot).
 
U mnie sie rozkręcało, wiec daj mu szanse [emoji6]



Moze łożysko juz „stare” którego stopnia jest? Ważne ,ze kontroluja!



W poprzedniej ciazy wypożyczyłam a teraz nie mam w ogóle [emoji85] jeżdżę z tylu z młodym i rzadko kiedy sie zapinam.... [emoji27] ale brzuch juz duży i chyba znowu wypożyczę bo następna ciąża dopiero za pare lat [emoji12]

Nie dostałam informacji o łożysku, tylko o przepływach. Jak się określa te stopnie starości łożyska?
Jutro mam kolejne badanie przepływów i ktg, następne we wtorek i w środę. W środę jak się okaże, że Mała nie przybrała min. 150 gram w stosunku do tego tygodnia to idę do szpitala
 
Nie dostałam informacji o łożysku, tylko o przepływach. Jak się określa te stopnie starości łożyska?
Jutro mam kolejne badanie przepływów i ktg, następne we wtorek i w środę. W środę jak się okaże, że Mała nie przybrała min. 150 gram w stosunku do tego tygodnia to idę do szpitala

To określa lekarz. Ale nie martw sie, nawet jak będziesz musiała zostac w szpitalu to przynajmniej codziennie Cię zbadają [emoji6]
 
reklama
Hej dziewczyny
Byłam dzisiaj na usg 3 trymestru ,w nerce u małej wykryto torbiel 12×10mm ,niby lekarz powiedział że może się jeszcze wchłonąć, a jeżeli nie to po urodzeniu trzeba monitorować , powiem wam że mam mega doła przez to... zawsze coś [emoji852][emoji852][emoji852]
Współczuję i trzymam kciuki żeby się jednak wchłonęło. Kiedy masz następną kontrolę?
 
Do góry