reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Dziewczyny dzisiaj byłam po prezent dla małej i kupiłam szumisia whisbear :) oglądałam tą żyrafke Sophie ale wydawała mi się nie warta swojej ceny :confused: nie chcę obrazić dziewczyn które ją kupiły ale jakoś nie rozumiem dlaczego ona kosztuje 90 zł :confused: wybór mój padł na tego Misia kosztował 199 zł powiedzcie czy któraś z was go ma?:)
Masakra 90 zł w Polsce dwa razy tyle co w fr rozbój w biały dzień.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj byłam po prezent dla małej i kupiłam szumisia whisbear :) oglądałam tą żyrafke Sophie ale wydawała mi się nie warta swojej ceny :confused: nie chcę obrazić dziewczyn które ją kupiły ale jakoś nie rozumiem dlaczego ona kosztuje 90 zł :confused: wybór mój padł na tego Misia kosztował 199 zł powiedzcie czy któraś z was go ma?:)
My nie mamy. Dla mnie 200 zł za takiego misia to też rozbój w biały dzień.[emoji848][emoji85]

Zresztą teraz to u nas każda zabawka jest nie fajna. Mój gna po wszystko czego nie wolno. [emoji1] To dopiero atrakcja!
 
My nie mamy. Dla mnie 200 zł za takiego misia to też rozbój w biały dzień.[emoji848][emoji85]

Zresztą teraz to u nas każda zabawka jest nie fajna. Mój gna po wszystko czego nie wolno. [emoji1] To dopiero atrakcja!

Też bym go nie kupiła, ale moja mama oszalała na punkcie wnuczki i kupuje wszystko co modne i piszą że to "must have" :-D chociaż na Martynę fajnie działa. Myślę że za parę miesięcy najlepsze będą garnki, łyżki, pojemniki itp
 
Jak wszystko w Polsce. Przynajmniej w porownaniu z Hiszpania. Ale ludziom wmwia sie, ze to zachod jest zly, zeby przypadkiem sie nie dowiedzieli, ze do normalnosci w PL daleko.
U nas zyrafka kosztuje zdaje sie 15e.
Tylko że 15 e wg przełącznika waluty to 65 zł na dzień dzisiejszy więc cena porównywalna z naszymi stawkami za ten towar. Barbara pewnie w smyku widziała A tam wszystko jest drogie.
 
Może się zadrapałaś przy aplikacji i taka stara krew wychodzi z resztką lutinusa. Na wszelki wypadek zadzwoń do dr. Być może trzeba będzie spowrotem zwiększyć progrsteron.
Gratuluję Bejbika:). Wiadomo już co będzie?
Zadzwoniłam do kliniki i położna zapisała mnie od razu do lekarza. Okazało się że mam infekcje i dostałam globulki. Na szczęście z maluszkiem wszystko dobrze, buszuje po brzuszku. Jeszcze za wcześnie abym znała płeć. Planuję 17 grudnia usg 3d, może tam coś się dojrzy.
 
reklama
Tylko że 15 e wg przełącznika waluty to 65 zł na dzień dzisiejszy więc cena porównywalna z naszymi stawkami za ten towar. Barbara pewnie w smyku widziała A tam wszystko jest drogie.
Tak zgadza sie. Ja mowie o calej reszcie. Nic milego przyjechac raz na jakiw czas i widziec chore ceny w porownaniu do zarobkow.
 
Do góry