reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

Co do blizn - nie sadze. Mam kolezanke, ktora w liceum miala doslownie otwarte rany na twarzy od tradziku, ktory tez mial podloze bakteryjne. Trwalo to chyba ponad rok. Widzialam ja potem kilkakrotnie po latach i ma teraz piekna cere, lepsza niz ja [emoji6]
Spokojnie, wiesz juz co sie dzieje, idzieciw do lekarza. Musi byc dobrze. Nastepnym razem posluchasz instynktu i nie dasz sobie wmowic, ze nie. Wiem z doswiadczenia [emoji4]

Obyś miała rację :-) zawsze słuchałam swojej intuicji, ale tu jakoś stwierdziłam że te osoby są mądrzejsze ode mnie i wykształcone w tym kierunku. Teraz tylko liczę, że dostanę szybki termin do lekarza i nie położą mi jej na oddziale
 
reklama
Czy wasze maluchy też w nocy mają takie lodowate rece? @RedHotChiliPepper28 będę trzymała kciuki żeby tylko nie szpital. Może obędzie się na jakiś kropelkach i to w domku. Dużo zdrówka:*
Mój tak. Jak dwie kostki lodu:unsure:. Trzyma je do góry więc nawet nie ma jak przykryć. Jak przy nocnym karmieniu dotknie cycka to aż mnie ciary przechodzą.
 
Dziewczyny mrożące pokarm. Czy Wasze dzieci jedzą go bez problemu? Dziś zostawiłam chłopaków samych na 3h. No i M miał awarię:(. Rozmroził mleko, ale Jaś nim pluł, jakby się dławił. No i dziecko poszło spać głodne:hmm:. M spróbował mleka i stwierdził że było jakby gorzkawo-ostre.
 
Dziewczyny mrożące pokarm. Czy Wasze dzieci jedzą go bez problemu? Dziś zostawiłam chłopaków samych na 3h. No i M miał awarię:(. Rozmroził mleko, ale Jaś nim pluł, jakby się dławił. No i dziecko poszło spać głodne:hmm:. M spróbował mleka i stwierdził że było jakby gorzkawo-ostre.
Słyszałam o tym właśnie że mleko zmienia smak czasami po wpływem mrożenia i gorzknieje... Chociaż własnych doświadczeń nie mam
 
Jestesmy po wizycie u pani doktor. Od poniedzialku zaczynamy rehabilitacje i jesten troche przerażona bo pewno caly budynek bedzie slyszal płacz Hubcia:( ale moze to coś pomoże i bedzie spokojniejszy, bedzie lepiej spal. Hubcio nie trzyma glowli jak go sie podnosi za raczki, jak lezy na brzuszku to lokcie za bardzo mu ida do tylu. Wasze dzieci w wieku 3 miesiecy trzymaly główkę podnoszone za raczki??

To jest tzw trakcja osiowa. Zosia nie trzymała. Już się wyrehabilitowalysmy. Co do płaczu- uwierz jak chodziłam na rehabilitacje- nie było dziecka, które na początku by nie płakało. Zośka po 5 razie przestała. [emoji6] i uzbrój się w stalowe nerwy bo u Zosi to nie był zwykły płacz, pną się darła aż się zanosiła.
 
To jest tzw trakcja osiowa. Zosia nie trzymała. Już się wyrehabilitowalysmy. Co do płaczu- uwierz jak chodziłam na rehabilitacje- nie było dziecka, które na początku by nie płakało. Zośka po 5 razie przestała. [emoji6] i uzbrój się w stalowe nerwy bo u Zosi to nie był zwykły płacz, pną się darła aż się zanosiła.
A dlugo trwala taka rehabilitacja u Was?
 
reklama
Do góry