reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Płaczę mniej ale odstawiłam wszystkie leki tylko ta Bio Gaja została :) Teraz to mam problem jak ją wieczorem usypiać :confused: Może masz jakieś rady?
u nas pp boboticu i bio gaji bolal brzuch :( dajemy tylko espumisan i dicoflor i jest cacy ❤ na bebiku plakala jak robila kupe wiec przeszliśmy na bebilon :)
U nas Mala sama zasypia, klade ja o 22 i papa :D pogada do sciany i usypia :) spi cala noc ! Pierwszy miesiac sie budzila a potem o 7 zjadla i dalej szla spac do 11 :-D
Teraz idzie o 22 i wstaje 7-8 :)
 
melduje sie :-D wlasnie dzis weszłam na forum kto po zeby zobaczyc co u dziewczyn słychać :-D
U nas wszystko ok ❤ 3 miesiące wlasnie skonczyla moja Gwiazda i czas leci jak opetany :( a u Was co tam ??❤
Dziekuje ze pamiętasz ❤
Mnie tez nie bylo cale wieki i wpadlam zobaczyc co slychac ;)
Gratuluje wszystkim Mamuskom, ktore urodzily w ostatnich 3 miesiacach, bo mniej wiecej tyle tu nie zagladalam ;) ❤️
 
u nas pp boboticu i bio gaji bolal brzuch :( dajemy tylko espumisan i dicoflor i jest cacy ❤ na bebiku plakala jak robila kupe wiec przeszliśmy na bebilon :)
U nas Mala sama zasypia, klade ja o 22 i papa :D pogada do sciany i usypia :) spi cala noc ! Pierwszy miesiac sie budzila a potem o 7 zjadla i dalej szla spac do 11 :-D
Teraz idzie o 22 i wstaje 7-8 :)
Wow to niezle Ci spi. Ja w sumie tez nie narzekam ale jakbym miala Sare klasc spac o 22 to bym kregoslup od noszenia miala w tylku :p Moja o 20 juz spi i budzi sie ok 2-3 na cyca i spi do 6-7, potem znow cyc i spi jeszcze z godzinke. W dzien jest roznie ale czesto je, jak to przy kp, nie zawsze jest glodna ale pic jej sie pewnie chce ;)
 
Jeju hope co u Ciebie. Opowiadaj kochana.
A u mnie dobrze. Sara grzeczna, z kazdym dniem odkrywa cos nowego i jest tym zafascynowana, ja zreszta tez jak na nia patrze ;) Ma juz 4 miesiace i 3 dni, jestem szczesliwa, chociaz czasami zmeczona :)
Opowiadaj lepiej co u Ciebie, niestety forum juz nawet nie probuje nadrobic. Czasmi wpadam tylko na fb ale to tez tak tylko na szybko :)
 
A u mnie dobrze. Sara grzeczna, z kazdym dniem odkrywa cos nowego i jest tym zafascynowana, ja zreszta tez jak na nia patrze ;) Ma juz 4 miesiace i 3 dni, jestem szczesliwa, chociaz czasami zmeczona :)
Opowiadaj lepiej co u Ciebie, niestety forum juz nawet nie probuje nadrobic. Czasmi wpadam tylko na fb ale to tez tak tylko na szybko :)
No to super że Sara grzeczna. Ile już waży Twoja Kruszynka? :-)
 
u nas pp boboticu i bio gaji bolal brzuch :( dajemy tylko espumisan i dicoflor i jest cacy ❤ na bebiku plakala jak robila kupe wiec przeszliśmy na bebilon :)
U nas Mala sama zasypia, klade ja o 22 i papa :D pogada do sciany i usypia :) spi cala noc ! Pierwszy miesiac sie budzila a potem o 7 zjadla i dalej szla spac do 11 :-D
Teraz idzie o 22 i wstaje 7-8 :)

Boże, Anioł nie dziecko :p musisz wyglądać kwitnąco :-D wyspana mama, to chyba nie pasuje! :O
 
reklama
Do góry