reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
A moj Hubeniek coraz gorzej spi:( od 3 dni śpię po 3-4 godziny w sumie. Dzis byla pobudka o północy, o 3 i 5.30. Jedno karmienie to godzina do poltorej zeby go mozna odłożyć do lozeczka:( musze wrocic znowu do karmienia na fotelu-moze w tedy szybciej zasnie. Ja potem zas nie moge zasnac a jak już zasne to znowu placz:( w tedy co przespal cala noc to karmiłam go rez przed kapiela.wczoraj tez tak sprobowalam ale nic to nie dalo:(
Kochana moja córka ma za dwa tyg roczek i też tak śpi jak Twój maluch, był taki czas że budziła się raz w nocy a teraz jest tragedia, też śpię po 4 godz :/ wydaje mi się że to chodzi o ząbki, to nie pozwala maluszkom spokojnie spać... my mamy już 8 zębów i wydaje mi się że ida kolejne. Wszystko przed Tobą, ale w końcu to było nasze największe marzenie :) damy radę, bo jak nie my to kto :) powodzenia i buziaki od nas :*
 
Mamcia fajne te rajtki❤
USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1539520152142.jpg_1539520154466.jpeg
My tez lubimy rajtki
 

Załączniki

  • USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1539520152142.jpg_1539520154466.jpeg
    USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1539520152142.jpg_1539520154466.jpeg
    475,4 KB · Wyświetleń: 795
Kochana moja córka ma za dwa tyg roczek i też tak śpi jak Twój maluch, był taki czas że budziła się raz w nocy a teraz jest tragedia, też śpię po 4 godz :/ wydaje mi się że to chodzi o ząbki, to nie pozwala maluszkom spokojnie spać... my mamy już 8 zębów i wydaje mi się że ida kolejne. Wszystko przed Tobą, ale w końcu to było nasze największe marzenie :) damy radę, bo jak nie my to kto :) powodzenia i buziaki od nas :*
Dzis robię test bo moze sie tak budzi w jednyn spiworku. Dzis dalan mu inny i zobaczyny-tu ma wieksza swobodę
 
reklama
Do góry