reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Zosia wypiła butlę o 19 i drugą o 7 [emoji106] obudziła się dwa razy raz pociągnęła z cycka, ale chyba mi się pokarm kończy, bo z drugiego nic już uciągnąć nie może.
Głupie pytanie mam. Czemu w trakcie jedzenia ciągle Jej się smoczek zasysa?

Kochana, a jaką masz butelkę? U nas też się zasysa, ale przez ten dodatek antykolkowy. Czemu to sama nie wiem, bez tego dodatku smoczek nie wpada do środka.
 
Tobie idzie swietnie !!!!!! A dziewczyny rosną w oczach :)pokaż ksiezniczki :Di jak tam badania wyszly z krwi ?
A wiesz zdecydowanie lepiej! Mamy jeszcze suplementowac żelazo ale zmniejszamy dawki :-D
20181007_114445.jpg
20181007_114431.jpg
 

Załączniki

  • 20181007_114445.jpg
    20181007_114445.jpg
    80,5 KB · Wyświetleń: 643
  • 20181007_114431.jpg
    20181007_114431.jpg
    70,8 KB · Wyświetleń: 661
Cześć dziewczyny,
Część z was może mnie kojarzyć z forum staraczkowego in vitro. Jestem w 13 tyg 3 dzień, w środę miałam pierwsze prenatalne i wszystko wyszło ok. Zaczynałam z ciążą bliźniaczą ale w 10 tyg okazało się, że jednemu Babelkowi przestało bić serduszko.
Pewnie będę was zasypywac pytaniami bo to moja pierwsza ciąża :)
Miłego dnia wszystkim!
Witamy :-) rozpuść się z Nami :-)
 
reklama
Do góry